منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
شناسه خبر: 193960
گروه :خبر
image282794

با توجه به نزدیک شدن به انتخابات و تلاش رسانه های بیگانه برای اینکه حضور مردم را کمرنگ جلوه داده و زیر سوال ببرند، انتظار می رود دولت مردان در بیان سخنان خود بیشتر دقت کنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سخنان بی سابقه رئیس‌جمهور درباره انتخابات با استقبال و ذوق‌زدگی شبکه بی‌بی‌سی فارسی مواجه شد.

این شبکه می گوید 9 ماه مانده به انتخابات مجلس حسن روحانی با گروه های دست اندرکار انتخابات اتمام حجت کرد، او از فرمانداران خواست مراقب جانب‌داری سپاه، صدا و سیما و امامان جمعه از این یا آن نامزد باشند.

در این گزارش آمده است: وی گفت معیار صلاحیت و رد صلاحیت نامزدها باید مبنای قانونی داشته باشد نه سلیقه ای؛ روحانی خطاب به وزارت کشور بر شفاف شدن روند انتخابات و صندوق های رای تاکید کرد.

بی بی سی می گوید ما دغدغه های روحانی پیرامون انتخابات آینده را بررسی می کنیم.

این شبکه همچنین ضمن یادآوری مجدد بحث ورود پولهای کثیف به انتخابات، در تشریح مواضع روحانی درباره بررسی صلاحیت‌ها می گوید پس از مجلس ششم سختگیری‌های بیشتری از سوی شورای نگهبان در این زمینه دیده شد است.

تحلیلگر بی بی سی ضمن حمله به نظارت شورای نگهبان بر انتخابات می گوید روحانی وعده داده در اسفند ماه در صورتی که رد صلاحیت‌های غیرقانونی صورت بگیرد شخصاً بعنوان رئیس جمهور وارد صحنه خواهد شد.

آنها می توانند یک دفتر پیگیری برای بررسی رد صلاحیتها راه اندازی کنند. دولت همچنین می تواند استانداران و فرمانداران را یک‌دست تر کند و با اقدامات خود بر شورای نگهبان فشار وارد کند.

در حالی که از رئیس یک دولت انتظارات بیشتری برای اظهار نظرهای خود می رود همگرایی عجیب شبکه سلطنتی بی بی سی با برخی سیاست‌های دولت یازدهم سوال برانگیز و البته تاسف بار است.

در موضوعات مختلف پیش از این نیز سخنرانی های روحانی خوراک خبری رسانه های معاند را تشکیل داده و این رسانه ها با ذوق زدگی از این اظهارات استقبال کرده اند.

این در حالی است که امام خمینی (ره) بارها فرمودند که هر گاه دیدید دشمنان شما از شما راضی هستند در عملکرد خود شک کنید و بدانید که مشکلی در رفتار شما وجود دارد.

با توجه به نزدیک شدن به انتخابات و تلاش رسانه های بیگانه برای اینکه حضور مردم را کمرنگ جلوه داده و زیر سوال ببرند، انتظار می رود دولت مردان در بیان سخنان خود بیشتر دقت کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است