منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۱۲
شناسه خبر: 253828
گروه :خبر
IMG13070814

دیدار اخیر معاون اول رئیس جمهور با اردوغان نخست وزیر بی تدبیر ترکیه بود که در آن اوج احترام نه به نماینده دولت بلکه به پرچم مقدسی که نماد یک ملت است انجام شد!!!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ ذلت ملت با تدبیر دولت…!

یکی از شعار هایی که این دولت با‌سر دادن آن سعی در جمع کردن اعتماد مردم در انتخابات ۹۲ داشت، بازگشت اقتدار به پاسپورت ایرانی بود!
اما کجاست آن اقتداری که مدام درباره اش صحبت می شد؟!
در تازه ترین افتخاراتی که ثمره ی دیپلماسی لبخند  دولت است، دیدار اخیر معاون اول رئیس جمهور با اردوغان نخست وزیر بی تدبیر ترکیه بود که در آن اوج احترام نه به نماینده دولت بلکه به پرچم مقدسی که نماد یک ملت است انجام شد!!!
در این دیدار نه تنها از در کنار هم بودن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در کنار ترکیه که یک عرف دیپلماتیک محسوب می شود جلوگیری شد بلکه اصلا پرچم جمهوری اسلامی ایران در این دیدار وجود نداشت! همچنین شاهد تفاوت صندلی ها و ژست طلبکارانه و مغرورانه ی اردوغان در مقابل آقای جهانگیری بودیم!
از همه جالب تر صحبت های طرفین و  انتقاد اردوغان از رسانه های داخلی ایران بود که در جواب آن آقای جهانگیری بیان کرد رسانه های داخلی حتی دولت خودمان را هم نقد می کنند که نوعی تأیید صحبت های نخست وزیر گستاخ ترکیه محسوب می شد! آقای روحانی و دولتمردان! همین چند وقت پیش کنگره ی آمریکا مصوب کرد کسانی که تابعیت کشورهایی که می توانند بدون ویزا وارد آمریکا شوند را دارند اگر به یکی از کشور های ایران، عراق، سوریه، اردن سفر کنند باید برای ورود دوباره به آمریکا اقدام به تهیه ی ویزای مجدد نمایند! انگار دوباره همانند زمان اصلاحات، ایران را محور شرارت معرفی کرده اند!
و در آخر خطاب به دولت تدلیر و امید برای نتیجه های درخشان دیپلماسی لبخند؛ اگر این هارا اقتدار می دانید لطف کنید ذلت را هم معنا کنید؛ بنظرم یا جای این دو کلمه در فرهنگ زبانتان عوض شده است یا ما عوضی شده ایم که توهین های آمریکا علیه ایران و اسلام همچنین هتاکی های بین المللی کشور هایی نظیر جیبوتی، عربستان، ترکیه و… را اقتدار تلقی نمی کنیم!

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است