منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۷
شناسه خبر: 217046
گروه :خبر
13931120000063_PhotoA

رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان گفت: میزان ذرات گرد و غبار موجود امروز هوای شهرستان آبادان 11 برابر حد مجاز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سید احمد موسوی‌آزاد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: میزان ذرات گرد و غبار موجود امروز هوای شهرستان آبادان یک‌هزار و 768 میکروگرم بر مترمکعب و 11 برابر حدمجاز است.

وی افزود: این وضعیت، مشکل دید و تردد را برای شهروندان ایجاد کرده و به‌ویژه کودکان و بیماران را هدف قرار می‌دهد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان از مردم به‌ویژه کودکان، بیماران قلبی، ریوی و گوارشی خواست به دلیل آلودگی هوای دو شهر آبادان و خرمشهر که ناشی از پراکنده شدن ذرات گرد و خاک معلق در هواست، از تردد غیرضروری پرهیز کنند.

 این وضعیت دو روز است مجددا شهرهای مختلف استان را با خود درگیر کرده که البته امروز به بیشترین میزان خود نسبت به دو روز گذشته رسیده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان