منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
شناسه خبر: 284444
گروه :خبر
DSC00503

کاندید حوزه مرکزی استان اظهار کرد: حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ را به عنوان فتنه بالقوه قبول کرد که مقدمه ایجاد آن را کاندید پیروز بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از راه دانا ،علی اکبر ارجمندمنش کاندید حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در نشست پاتوق فکری مطالبه گری انتخابات با اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان با اشاره به کارهای اجرایی و مدیرتی خود در استان هرمزگان ، گفت: با دارا بودن تخصص لازم در اکثر زمینه ها پس از ورود به مجلس در بیشتر کمیسیون ها می توانم ایفای نقش داشته باشم اما مهترین کمیسیونی که خواهم رفت کمیسون امنیت ملی خواهد بود و معتقدم که در هرجایی که باشم باید مدافع منافع استان هرمزگان باشم.

 

وی در پاسخ به این سوال که توسعه یا پیشرفت و عدالت را قبول دارید، اظهار کرد: با توجه به اینکه دیدگاه فرا جناحی و الهام گرفته از رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری است بنابراین توسعه هیچگاه در تضاد با پیشرفت و عدالت نیست و از نظر جناجی اصول گرای اصلاح طلب هستم.

 

کاندید حوزه مرکزی استان هرمزگان با اشاره به مصداقی که از مدت حضور خود در فرمانداری قشم و اقداماتی که در زمینه مقابله با فساد و رانت اداری داشت است ، تصریح کرد: اقداماتی جهت مقابله با این وضعیت درمنطقه ویژه آزاد  قشم صورت گرفت که منجر به وعده ها و تهدیداتی برای کوتاه آمدن  شد که در نهایت باعث عزلم شد.

 

ارجمند منش با اشاره به وظایف مجلس ، گفت: مجلس ها  در تدوین قوانین خوب عمل می کند اما بر نظارت و اصلاح قوانینی که از مطالبات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) است دور هستند لذا با ترجیح دادن منافع جمعی بر منافع شخصی نگرانی ها برطرف خواهد شد.

 

وی در پاسخ به این به سوال مبنی بر  اینکه مهمترین مشکلات فرهنگی استان چیست و راهکار عملی خود برای رفع مشکل پس از ورود به مجلس را بیان کند، گفت:  در آموزش عالی، آموزش و پرورش و فرهنگ عمومی مشکل داریم لذا اگر انجام وظیفه برمن سپرده شد پیگیری مشکلات فرهنگی از کارهای جدی من خواهد بود.

 

این کاندید اولویت منافع فردی بر منافع اجتماعی و رانت ها را دلیل تحقق نیافتن کامل سند چشم انداز ۱۴۰۴ و سیاست های اصل۴۴ قانون اساسی دانست و افزود: با فرهنگ سازی،  تلاش و کار باید این مشکل را رفع کرد.

 

وی در مورد سوال دیگری مبنی بر عملکرد دو رئیس جمهور اسبق کشور بر اساس خط کش و معیار انقلاب است، اظهار کرد: هاشمی رفسنجانی علی رغم همه زحمتاتی و فعالیت هایی که در تثبیت انقلاب داشته است لیکن در پاره ای از موارد مفید نبود و احمدی نژاد در دوره اول نمره قبولی دریافت می کند اما در دوره دوم بسیار خراب کرد.

 

کاندید حوزه مرکزی بندرعباس علی مطهری را فردی دانست که بهتر از این می تواند عمل کند و یاد آور شد: اگر جای جادری بودم خیلی بهتر از وی عمل می کردم.

 

ارجمند منش در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر مدت حضور خود در هرمزگان و شناخت خود از این استان تصریح کرد: قریب ۱۵ سال در این استان هستم و از لایه های پنهان و پیدای استان اطلاع کافی دارم و اگر فرصت صحبت با مردم را پیدا کنم خدمت گذار خود را به زیبایی می شناسند.

 

وی یاد آور شد:  قریب به ۵ سال در جبهه های جنوب و غرب افتخار حضور داشتم و در عملیات بیت المقدس نیز شرکت کردم.

 

کاندید حوزه مرکز استان هرمزگان در پاسخ به سوال دیگری که آیا حوادث سال 88 فتنه بود یا خیر؟ پاسخ داد: حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ را به عنوان فتنه بالقوه باید قبول کرد.

 

ارجمند منش ادامه داد: ذات نظام ماهیت ضد استکباری دارد لذا مذاکره با آمریکا بدون مدیریت مقام معظم رهبری نباید تحت هیچ شرایطی در ذهن کسی بگنجد.

 

وی در مورد سوال دیگری مبنی بر اشتغال بانوان با تخصص در حوزه حقوق زنان اظهارکرد: مشاغل باید متناسب با روحیات بانوان باشد.

 

ارجمند منش در پاسخ به این سوال که برنامه های شما با توجه به سابقه ای که در فرمانداری منطقه آزاد قشم برای استفاده از منابع و مصرف گرایی به تولید با استفاده از امکانات موجود بود، خاطر نشان کرد: باید به اصل قوانین و مقررات و نجات از انحرافات توجه کرد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است