منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹
شناسه خبر: 289787
گروه :خبر
13941124000143_PhotoA

نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، گفت: چرا نمی‌گذاریم خود مردم سوریه سرنوشت «بشار اسد» را مشخص کنند؟

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در حالیکه عربستان و کشورهای غربی بر برکناری بشار اسد تحت هر شرایطی تأکید دارند، «استیفان دی میستورا» فرستاده و نماینده سازمان ملل در سوریه، در گفت و‌گو با شبکه فرانس۲۴ فرانسه تأکید کرد که این مردم سوریه هستند که باید سرنوشت «بشار اسد» را تعیین کنند.

دی میستورا در این مصاحبه گفت: آیا امکان ندارد بگذاریم خود مردم سوریه این مسأله (سرنوشت بشار اسد) را تعیین کنند؟ چرا باید پیشاپیش برای مردم سوریه مشخص کنیم که چه می‌خواهند؟ خود مردم آزادی و فرصت دارند تا در این مورد نظر بدهند.

وی افزود: ما می‌گوییم که لازم است تا مسأله رهبری مردم سوریه، به دست خود آن‌ها حل شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی