منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷
شناسه خبر: 340967
گروه :خبر
میرزایی-۴۰۰۰۹۸-2

امام جمعه پارسیان با اشاره به سکوت مجامع بین المللی در قبال کشتار مسلمانان کشمیر عنوان کرد: دیپلماسی کشور در برابر کشتار مسلمانان کشمیر مواضع محکم بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام و المسلمین هادی میرزایی با اشاره به کودتای ترکیه گفت: تضعیف قدرت نظامی و اقتدار ملی کشورهای اسلامی در دستور کار رژیم های سلطه گر همچون آمریکا برای رسیدن به اهدافی از جمله به حاشیه امن بردن رژیم صهیونیستی و به فراموشی سپردن مساله اول جهان اسلام یعنی قدس شریف است.

 

امام جمعه پارسیان با انتقاد از سیاست های دولت ترکیه اظهار کرد: ترکیه با ثبات و امن به نفع ماست لذا امیدواریم با توجه به نشانه های تغییر سیاست دولت ترکیه از مواضع قبلی خود راجع به منطقه تجدید نظر جدی داشته باشد تا شاهد منطقه ای عاری از هر گونه نا امنی و اقدامات تروریستی باشیم.

 

میرزایی با یادآوری اول مردادماه به عنوان روز نماز جمعه و تجلیل از مرحوم آیت الله طالقانی در اقامه اولین نماز جمعه تهران تصریح کرد: نماز جمعه خاک ریز غیر قابل نفوذ است و ثواب شرکت در نماز جمعه برای کسی که قادر به انجام حج نیست، برابر با حج است.

 

وی تقویت روحیه انقلابی بودن و مقابله با پدیده مرموز نفوذ در ابعاد مختلف فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی را جزء مطالبات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دانست و افزود: روحیه انقلابی بایستی در تریبون های نماز جمعه به جد پی گیری شود و مسئولان را به اقدام و عمل مناسب فرا می خواند.
خطیب نمازجمعه پارسیان صمن محکوم کردن حوادث کشتار مسلمانان در کشمیر بیان کرد: دیپلماسی کشور در برابر کشتار مسلمانان کشمیر موضع گیری کند و دولت هند نیز مردم را در تعیین سرنوشت خود و آزادی اعتقادی و مقتضیات فرهنگی سهیم کند.

 
میرزایی با یادآوری ۵ مرداد، از عملیات مرصاد به عنوان افتخار این نظام یاد کرد و گفت: منافقان با حمایت آمریکا خواستند ظرف چهل و هشت ساعت به تهران برسند که در دام سربازان اسلام افتادند و با ذلت به فراموش خانه اشرف باز گشتند.

 

وی ترور ۱۷ هزار نفر را گوشه ای از جنایات این منافقان دانست و تأکید کرد: تروریست خوب و تروریست بد نداریم چنانکه دولت فرانسه این تقسیم بندی را داشت و خود گرفتارش گردید.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به هفته ملی کار آفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای را  اظهار کرد: ظرفیت و پتانسیل شهرستان پارسیان در صنایع انرژی بر، می طلبد مراکز فنی و حرفه ای آموزش های مورد نیاز این صنایع را فراهم کند تا نیروهای بومی و متخصص ایجاد و فضای کار فراهم شود.

 

میرزایی  با انتقاد از فشار بر نیروی انتظامی در خصوص دخالت نکردن بر مجوز کنسرت ها خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اقتدار حسب ذاتی وظیفه انقلابی و قانونی خود با ناهنجاری های اجتماعی از جمله کنسرت هایی که رنجش جامعه دینی و ارزشی را به دنبال دارد برخورد کند.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند