منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۰
شناسه خبر: 261704
گروه :خبر
Hormozgani.Net-Armannezhad2

دیوار مهربانی، ایده زیبایی که از پاییز امسال در چند شهر ایران شکل گرفته است، به شهر بندرعباس پایتخت اقتصادی کشور رسید، تا گرمای سخاوت دل های افراد نوع دست گرمابخش افراد نیازمند شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ اولین دیوار مهربانی در بندرعباس ، پشت مجتمع تجاری سیتی سنتر جنب هتل کوثر ایجاد شده است، این طرح که با شعار نیاز نداری بذار و نیاز داری بردار آغاز شده است بدین صورت است که مردم البسه و دیگر لوازمی که نیازی به آن ندارند در این مکان قرار داده تا کمکی برای نیازمندان باشد.
این روزها حال و هوای بندرعباس متفاوت از روزهای قبل است، زیرا شماری از جوانان این شهر در یک حرکت فرهنگی بانی امری خیری شده اند که حسن نوع دوستی را در آحاد مردم زنده می کند.

537364_180

شماری از جوانان این شهر با رنگ دیوار مهربانی و نصب چند چوب لباسی مردم را به کمک برای تامین پوشاک نیازمندان دعوت کرده اند و بر روی این دیوار شعار داری بزار و نداری بردار به چشم می خورد و این مکان تجلی زیباترین حس انسان دوستی ،عاطقه و گذشت است.
کم نیست کسانی که نمی توانند برخی نیازهای خود از جمله پوشاک زمستانی تهیه کنند که ایجاد دیوار مهربانی فرصت خوبی را برای دوستداران کمک به هم نوع ولو با هدیه یک دست لباس فراهم کرده است .

 

مردم بندرعباس می توانند لباس های گرم، کیف و کفش های اضافه خود در سایزهای بزرگ، بچه گانه، زنانه، مردانه،دخترانه و پسرانه را در این محل قرار دهند تا از این طریق بتوان در فصل سرما به نیازمندان این شهر ستان کمک کرد.

Hormozgani.Net-Armannezhad2

لازم به ذکر است که این طرح در جزیره قشم و یکی دیگر از محلات بندرعباس و همچنین در شهرستان میناب نیز ایجاد شده است و همکاری مردم در ادامه این طرح می تواند به افزایش دیوار مهربانی در دیگر محلات بندرعباس وهمچنین  دیگر نقاط استان کمک نماید.

 

انتهای خبر/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است