منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷
شناسه خبر: 258418
گروه :خبر
IMG-20151224-WA0028
 

وقتی نوع دوستی همه گیر می شود؛

دیوار مهربانی به ایستگاه میناب رسید/عکس

پس از چند شهر کشور، بالاخره شهرستان میناب از توابع استان هرمزگان نیز با حرکت خودجوش برخی از اهالی خیر این شهرستان صاحب دیوار مهربانی یا جدار المحبه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ خییرین می توانند برای کمک به مستمندان لباس‌هایی را بر روی این دیوار آویزان کنند تا نیازمندان از این لباس‌ها در سرمای سوزان زمستان خود را گرم نگه دارند.

جریانی که  در کشور آغاز شد و همچون سیل، شهر به شهر گشت تا با بهره گیری از فضای مجازی، تصاویر و بازخوردها به دست شهروندان هرمزگانی برسد و آنان در اقدامی نوع دوستانه اقدام به راه اندازی دیوارهای مهربانی کنند.

یک دیوار  مهربانی در کمتر از یک روز قسمتی از شهرستان میناب برای نخستین بار شکل گرفت  تا هرمزگانی ها بتوانند در فرصتی بیشتر و مناسبتر و این بار به شکل دیگر به نیازمندان و افراد بی بضاعت کمک کنند.
دیوارهایی که رنگ ریا ندارند اما بوی مهربانی می دهند، تبدیل به فضایی شدند که مردم داشته های مازاد خود را با افرادی که بیشتر به آن نیاز دارند، به اشتراک بگذارند تا به این طریق سوز سرمای زمستان امسال قابل تحمل تر باشد.
فاضل زاهدی  از فعالان اجتماعی  میناب  گفت: رسانه‌ها و مردم عزیز شهر نیز در اطلاع رسانی از وجود چنین دیوارهایی باید دست به کار شوند و دست مهربان شهروندان را برای کمک به هم نوعان و همشهریان خود بگیرند.
زاهدی افزود: امیدوارم مردم از این طرح استقبال خوبی کنند و بتوانیم به صورت خودجوش چندین دیوار مهربانی در نقاط مختلف شهر را برپا کنیم.

وی خاطر نشان کرد : مردم نوع دوست و خیر مینابی می توانند لباس های اضافی خود و یا لباس های نو را برای کمک به نیازمندان به این دیوار آویزان می کردند تا نیازمندان از آن استفاده کنند.

آدرس دیوار مهربانی در شهرستان میناب:  روبه روی شهرداری کوچه دو

انتهای خبر/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است