منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷
شناسه خبر: 346740
گروه :خبر
339055

مراد حسنزاده آزاده هشت سال دفاع مقدس گفت:همان طور که در زمان جنگ در جبهه حق بر علیه باطل شرکت کردم هم اکنون که مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارند در سنگر اقتصاد مقاومتی باز به کشور و مردم خدمت می کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مراد حسنزاده ، آزاده حاجی آبادی در گفتگو با خبرنگار پیارم با اشاره به روران اسارت خود اظهار کرد: در تاریخ 61 به اسارت نیروهای بعث عراقی در آمدم و پس از 9 سال در تاریخ 69 آزاد شدم .

وی اظهار کرد:همان طور که در زمان جنگ در جبهه حق بر علیه باطل شرکت کردم هم اکنون که مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارند در سنگر اقتصاد مقاومتی باز به کشور و مردم خدمت می کنم.

مراد حسنزاده افزود: تا کنون 3000 اصله نخل خرما کاشته ام و حدود 6 هکتار پسته کاری دارم و کاشت انجیرء انگورء و گل محمدی نیز از دیگر فعالیت هایی است که امسال شروع کردم هرساله 10تن پسته تولید می کنم و پنج حلقه چاه دارم و حدود 30 کارگر دارم و زمینه اشتغال را برای 30نفر فراهم کردم و در بحث بسته بندی خرما نیز اقدام به کاارخانه بسته بندی کرده ام که با مشکلات اداری برخورد کردم و هم اکنون پیگیر کار ان می باشم اگر مشکلات اداری آن حل شود زمینه اشتغال 100نفر فراهم می شود.

حسنزاده بیان داشت: در حدود 6 سال است که گاوداری و مرغ داری نیز دارم و حدود 250 راس دام دارم و در بحث کشاورزی و گسترش آن مشکل آب داریم .

حسنزاده با اشاره به شرایط آب و هوایی شهرستان تصریح کرد: شهرستان حاجی آباد با توجه به شرایط آب هوایی زمینه پرورش شتر مرغْ گاوداری، کارخانه بسته بندی خرما ، کارخانه ایزوگام ، احداث گلخانه و همچنین پارک جنگی شهرستان می شود برای آن امکانات رفاهی مثل استخر شنا و رستوران و تالار پذیرایی احداث کرد و هم زمینه اشتغال فراهم می شود و هم جوانان از فضاهای تفریحی و ورزشی ان استفاده می کنندو از دیگر زمینه های کار در شهرستان کاشت نخل خرما و بسته بندی ان می شود.

حسنزاده در خواستم از مسئولین این است که جهت کارهای تولیدی و اقتصادی مشکلات اداری را حل کنند تا فعالین اقتصادی بهتر بتوانند فعالیت کنند.

مراد حسنزاده در بخش دیگر از جوانان و نوجوان خواست پیرو راه شهدا باشند و برای ابادانی کشور خود تلاش کنند و همیشه با دیدی باز دشمن خود که با جنگ نرم به کشور ما حمله کرده اند بشناسند.

حسنزاده با اشاره به حقوق های نجومی گفت: مسئولین مربوطه باید نظارت بیشتر داشته باشند و نباید در کشور ما بحث همچنین مسائلی پیش بیاید و ما امروز با این مسائلی که پیش آمده شرمنده خانواده های شهدا هستیم ، کشور ما یک کشور اسلامی است نباید به بیت المال دست برد بزنیم.

مراد حسنزاده در پایان خطاب به مسئولین فرهنگی کشور اظهار کرد: برای مشکلات فرهنگی باید کار زیر بنایی کرد و از ظرفیت رسانه ها و مدارس استفاده کرد و در بحث مباحث دینی حجاب باید زیر ساخت را درست کرد.

ایشان بیان داششتند هفته دفاع مقدس فرصت بسیار خوی است برای نسل امروز انقلاب به ویژه دانش آموزان  که با ارزشها و از خودکذشتگی های شهیدان ، جانبازان ، و آزادگان بیشتر آشنا شوند و بدانند جنگ هشت سال دفاع مقدس یک جنگی بود که از طرف حزب بعث و هم پیمانانش بر جمهوری اسلامی ایران تحمیل شد و به شکرانه خداوند متعال و رهبری حضرت امام (ره) توانستیم در جبهه حق علیه باطل پیروز شویم و امروز هرچه داریم همه به پاس خون شهدا ء و همه جانبازان عزیز می باشد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است