منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
شناسه خبر: 339309
گروه :خبر
848165
 

اقدام غیر دیپلماتیک سفیر یک کشور اروپایی در ایران/

دیدار و گفت‌وگوی مخفی سفیر فرانسه در تهران با رئیس انستیتو پاستور+ جزئیات

روز گذشته، سفیر فرانسه در ایران در اقدامی غیر رسمی و غیر دیپلماتیک به صورت پنهانی به انستیتو پاستور رفته و از این مجتمع آزمایشگاهی، تولیدی و تحقیقاتی بازدید کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ روز گذشته، سفیر فرانسه در ایران در اقدامی غیر رسمی و غیر دیپلماتیک به صورت پنهانی به انستیتو پاستور رفته و از این مجتمع آزمایشگاهی، تولیدی و تحقیقاتی بازدید کرده است.

اگرچه هنوز جزئیات جدیدی از دلیل این اقدام سفیر فرانسه در دست نیست اما سه نفر هئیت همراه سفیر فرانسه در ایران را در هنگام بازدید همراهی می کردند.

نکته جالب توجه این است که کارمندان و سایر مسئولان انستیتو پاستور نسبت به این موضوع بی اطلاع بوده‌اند اما آقای سفیر در ادامه بازدید خود، دیداری با مصطفی قانعی، رئیس این انستیتو انجام داده است.

این اتفاق در حالی رخ داده است که طی دو روز گذشته سفیر فرانسه به دلیل تجمع منافقین در پاریس و فعالیت علیه ایران به وزارت امور خارجه احضار شده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است