منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
شناسه خبر: 371136
گروه :خبر
%d8%af%da%a9%d9%84-%d8%a8%d8%b4%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%af-2

مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جنوب شرق کشور گفت: با بررسی به عمل آمده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مشخص گردیده است که دکل های BTS تلفن همراه فاقد هرگونه تشعشع مضر برای سلامت افراد جامعه می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محسن قاسمی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در منطقه جنوب شرق کشور در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: کلیه تجهیزات از جمله سیم تلفن همراه از مبادی قانونی گمبرکی وارد کشور شده قبل از ورودی نهایی به داخل سرزمین توسط آزمایشگاه های طرف قرارداد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار می گیرد و مشخصاتی همچون میزان تشعشع، کیفیت ساخت و … در این آزمایشگاه ها مورد آزمایش قرار می گیرد.

قاسمی اظهار کرد: با بررسی به عمل آمده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مشخص گردیده است که دکل های BTS تلفن همراه فاقد هرگونه تشعشع مضر برای سلامت افراد جامعه می باشد.

وی با اشاره به دکل BTS نصب شده در مرکز شهر سردشت بشاگرد که باعث نگرانی مردم شده بود افزود: اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جنوب شرق کشور آمادگی این را دارد که جهت رفع نگرانی مردم شریف استان اگر شکایتی در خصوص این گونه دکل ها داشتند با حضور در محل، این اداره کل با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود موضوع را بررسی نموده و نتیجه را به سازمان انرژی اتمی به عنوان متولی اصلی حفاظت مردم در خصوص تشعشعات مضر اعلام نماید.

مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در جنوب شرق کشور به مردم بشاگرد اطمینان خاطر داد و گفت: دکل BTS تلفن همراه که طی روزهای گذشته در مرکز شهر سردشت نصب شده است فاقد هیچگونه تشعشات مضر می باشد.

حدود یک هفته پیش یکی از اپراتورهای تلفن همراه اقدام به نصب دکل BTS در شهر سردشت کرده بود که با توجه به محل نصب این دکل در نقطه حساس و شلوغ شهر و نزدیک به چند مدرسه مردم این شهر را نگران کرده بود.

 

انتهای پیام/ ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد