منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۷:۵۲
شناسه خبر: 321407
گروه :خبر
58393

استاندار هرمزگان افزود: اطلاع رسانی فعالیت های دولت امروز یک امر ضروری است، اگر بتوانیم اقتصاد مقاومتی را درست تبیین و اجرا کرده بزرگترین فعالیت دولت اسلامی در برابر استکبار را به سرانجام رسانده ایم و هرجا اقتصاد مقاوم باشد امنیت هم بر قرار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، دکتر جادری استاندار هرمزگان در همایش روابط عمومی های استان گفت: اولین مسئولیت اجرایی من در سال 61 پست روابط عمومی در جهاد سازندگی دشت آزادگان بود و من خود را یک نیروی روابط عمومی می دانم.

 

جادری تصریح کرد: روابط عمومی ها تشریفاتی نیستند بلکه زبان گویای هر سازمان هستند و جناب آقای دکتر ظریف به عنوان یک انسان فداکار با تیم متعهد خود توانست با روابط عمومی بالای خود دنیا را به حیرت وا دارد.

 

وی افزود: دکتر ظریف با خنده و زبان شیوا روابط را برقرار کرده است و امروز انسان های موفق کسانی هستند که بتوانند روابط را برقرار کنند، هیچ مدیر موفقی در صحنه اجرا وجود ندارد مگر اینکه روابط عمومی خوبی داشته باشد.

 

جاسم جادری اظهار داشت: من معتقدام روابط عمومی نقش آفرین است و فقط وظیفه تبلیغات را بر عهده ندارد، به نوعی که فعالیت های حرفه ای روابط عمومی کمک به تصمیم گیری درست مدیر خواهد کرد.

 

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان گفت: زمانی که الگوی روابط عمومی استان هرمزگان به همه استان ها به عنوان الگو معرفی می گردد نشان دهنده توانمندی شما نیروهای این حوزه است و روابط عمومی ها مانند تابلویی در اداره هستند که همه برای ارتباط گیری در ادارات به آنها مراجعه می کنند.

 

استاندار هرمزگان عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی امروز برای نظام جمهوری اسلامی یک امر حیاتی است و پرچم دار این کار مقام معظم رهبری هستند و یکی از رسالت های مهم روابط عمومی، اخلاق مداری ست و اخلاق بسیار مهم است، رسالت پیامبر (ص) نیز اخلاق بود و ایشان توانستند با اخلاق خود طوری کار کنند که الان یک میلیارد مسلمان داریم و اگر می گذاشتند همه 7 میلیارد نفر مسلمان می شدند.

 

جاسم جادری بیان کرد: اطلاع رسانی فعالیت های دولت امروز یک امر ضروری است، اگر بتوانیم اقتصاد مقاومتی را درست تبیین و اجرا کرده بزرگترین فعالیت دولت اسلامی در برابر استکبار را به سرانجام رسانده ایم و هرجا اقتصاد مقاوم باشد امنیت هم بر قرار است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر