منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
شناسه خبر: 253946
گروه :خبر
images (1)

پیش از جلوس زنگنه بر کرسی وزارت او متواضعانه گفت:کار از توان گروهبان های فعلی خارج است! و این عرصه ژنرال می طلبد! این را گفت و خودش شد گزینه ی دولت!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، زنگه در جلسه رای اعتماد خود گفت؛ اوضاع آنقدر خراب است که حتی یک هفته هم سرپرست نمیتواند اداره کند وزارتخانه را! و لطفا رای بدهید.

اما روحانی که در زمان دبیری شورای امنیت ملی، خودش نامه ای نگاشته بود به رییس جمهور وقت و معترض شده بود به مفت فروشی در کرسنت، لبخندی زد و افزود؛ من خودم مولف آن نامه بودم و تمام او ترجیح داد توضیح بیشتری ندهد! که گویا مولف، حالا متخلف را بخشیده، و لابد او هم خاطر جمعی داده تکرار نکند!

ضرری هم که متوجه کشور شده فدای خوشه های ژنرالیش! شد آنچه شد و ژنرال شد وزیر!

در پنجاه روز اول پنجاه و شش مدیر نفتی را برکنار کرد تا بر همه عیان شود وزیر، یک هفته که سهل است یک روز را هم از دست نمیدهد!

دیپلماسی نفتی که قولش را داده بود جواب داد! نفت از همان لحظه ورود ژنرال، بانجی جامپینگ را آغاز کرد!

یک سقوط آزاد به زیر 100و نوسان اطراف 50 _ 60 دلار. و با قیمتی معادل لیتری990تومان با دوغ گازدار در رقابت بود! و این بود تا تصویب برجام، با خبر ورود نفت ایران به بازار و وجود همزمان نفت عربستان و سرریز عرضه، نفت ما در پایین ترین قیمت جهان و چند سنت زیر قیمت اوپک قرار گرفت. از قرار لیتری 650تومان!

این بار نفت در رقابت با آب معدنی، هم شکست خورد!

ژنرال پا تک سنگینی به بازار زد! و طی مصاحبه ای غرور آمیز اعلام کرد ما در پی افزایش تولید(عرضه) هستیم!

از آنطرف، دادگاه بین المللی که قانع شده بود زد و بندی بوده در کرسنت به ضرر مردم ایران، با فرصت طلبی و فرجام خواهی اماراتی ها تغییر رای داد، و حق هم داشت، چنین کند، چرا که از عقل بدور است دولتی رضا به تصدی امضاگر چنین قراردادی بر مسند صدارت شود!

مطابق رای جدید در گام اول ما محکوم شدیم به پرداخت دوازده میلیارد دلار و ادامه فروش گاز به همان بهای مفت!

همزمان فرزند وزیر مهاجر هم به اتهام دخالت و اختلاس در پرونده های نفتی متهم شد و خاطره ی جونیور و سازمان بهینه سازی را تازه کرد.

در همین گیر و دار رییس حراست وزارت هم برکنار شد تا جرأت و جسارت انتقاد، و مسئولیت پذیری در مدیریت نفتی سرکوب شود و سربازان! بدانند با ژنرال! طرفند.

حالا نفت را بشکه ای کمتر از سی و پنج دلار میفروشیم و خوشحالیم که مجوز فروش داریم!

بعضی وقتها فکر میکنم اوباما واقعا تیز هوش است!

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است