منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷
شناسه خبر: 326814
گروه :خبر
12
 

سرهنگ اسلامی فرمانده ناحیه بسیج سیریک:

دو هزار و ۷۰۰ قوطی مشروبات الکلی در سیریک کشف و ضبط شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: روز گذشته توسط ضابطین بسیجی شهرستان تعداد دو هزار و 760 انواع قوطی مشروبات الکلی جاساز شده کشف و ضبط شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ دوم پاسدار علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی باخبرنگار آذینی اظهار کرد: در این عملیات که در یک اقدام غافل گیرانه توسط ضابطین بسیجی و اکیپ گشت اطلاعات ناحیه صورت گرفت محموله دپه شده  مشروبات الکلی قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

 

وی افزود: این محموله مشروبات الکلی که توسط یک فروند قایق تندرو در نوار ساحلی بصورت موقت جهت انتقال دپه و جاسازی شده بود در یک اقدام سریع بوسیله ضابطین بسیجی شناسایی و توقیف شد.

 

سرهنگ پاسدار اسلامی یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان سیریک بوسیله ضابطین بسیجی بیش از 22 هزار  انواع قوطی و شیشه مشروبات الکلی در شهرستان کشف و ضبط و معدوم شده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان