منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
شناسه خبر: 216663
گروه :خبر
13940311000263_PhotoA
 

تغییر ساختار وزارت نفت

دو معاونت وزارت نفت ادغام می‌شوند

در راستای تغییرات ساختاری ستاد وزارت نفت، دو معاونت پژوهش و فن‌آوری و مهندسی وزارت نفت هم با هم ادغام خواهند شد و محمدرضا مقدم معاون پژوهشی فعلی وزارت نفت مسئولیت این معاونت را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، با توجه به قانون جدید وظایف و اختیارات وزارت نفت که چند سال پیش تصویب و ابلاغ شد و همچنین اسنامه شرکت ملی نفت ایران که در کمیسیون انرژی مجلس تدوین شد، وزیر نفت قصد دارد تغییرات ستادی در وزارت نفت را در آینده نزدیک ابلاغ کند و از مدیران مربوطه خواسته است ساختار جدید وزارت نفت را تا 15 شهریور ماه سال جاری در اختیار وی قرار دهند.

بر این اساس، از سمت‌های مدیریتی ستادی وزارت نفت 40 سمت کاسته خواهد شد. در عین تعداد نیروهای ستادی وزارت نفت نیز به کمتر از نصف کاهش خواهد یافت.

در عین حال دو معاونت پژوهش و فن‌آوری و مهندسی وزارت نفت هم با هم ادغام خواهند شد و محمدرضا مقدم معاون پژوهشی فعلی وزارت نفت مسئولیت این معاونت را بر عهده خواهد گرفت.

سید عماد حسینی معاون مهندسی وزیر نفت و سید علی ادیانی رئیس حسابرسی کل و امور مجامع وزارت نفت که سابقه نمایندگی مجلس را دارند، پیش از این سمت‌های خود استعفا داده‌اند و برای انتخابات مجلس آماده می‌شوند.

علاوه بر بعضی مدیران که به سن بازنشستگی نزدیک می‌شوند، بعضی دیگر از مدیران ارشد وزارت نفت تمایل خود را به خروج از وزارت نفت اعلام کرده‌اند، اما هنوز درباره آنها تصمیم‌گیری نشده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند