منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴
شناسه خبر: 203367
گروه :خبر
10

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک گفت: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان ساختمان مرکز بهداشتی درمانی شهری سیریک و یک باب نماز خانه با زیر بنای 450 متر مربع در زمینی به مسافت 5 هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  آذینی ، دکتر حسن موحدی در آئین بهره برداری از این طرح ها افزود: برای اجرای این طرح ها از محل اعتبارات نظام سلامت مبلغ سه میلیاردو دویست میلیون ریال هزینه شده است.
وی اضافه کرد: برای ارائه خدمات بهداشتی و درمان به مردم شهرستان متخصص های اطفال، داخلی ، دندان پزشک و رادیولوژی در بیمارستان امام سجاد(ع) شهر بندر سیریک استقرار شده است.
دکتر موحدی تصریح نمود: طرح تحول نظام سلامت یکی از طرح‌های بسیار مهم در سیاست داخلی کشور می باشد که اجرای همه‌جانبه و موفق آن می‌تواند در تسکین آلام هموطنان و رسیدگی سریع به درمان نیازمندان مؤثر باشد و اجرای درست آن می تواندرضایتمندی عمومی مردم را به همراه داشته باشد.
وی با بیان اینکه سلامت در هر جامعه ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید وزارت بهداشت و درمان برای ارتقای سلامتی مردم اهتمام ویژه ای داشته باشد اظهار داشت: الحمدالله طی دو سال گذشته در کشور برنامه ریزی گسترده ای برای خدمت رسانی در حوزه سلامت و بهداشت به عموم اقشار جامعه به ویژه حاشیه نشینان و محرومین جامعه انجام شده که امیدواریم با تخصیص اعتبارات طرح تحول نظام سلامت برای شهرستان سیریک روز به روز وضعیت بهداشت و درمان شهرستان شرایط ایده آل و رضایتمندی مردمی داشته باشد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: نگاه دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان کشور برای ارائه خدمات درمانی در مناطق محروم و کم برخوردار بیشتر می باشد و در این راستا راهکارها و مراقبتهای اولیه در حوزه سلامت به‌کار گرفته شده تا بتوانیم سلامت اجتماعی عادلانه را در سطح جامعه برای مردم عزیز و بزرگوار برقرار کنیم.
شهرستان سیریک دارای یک اورژانس شبانه روزی ، 5 واحد مراکز بهداشت و درمان در بمانی ، شهید مردان ،شهر گروگ ، شهر سیریک، گونمردی و یک مرکز در حال ساخت منطقه بریزگ و حدود 36 مرکزخانه بهداشت روستایی می باشد که در بخش بهداشت و درمان به مردم 45 هزار نفری شهرستان خدمات ارائه می دهند.

 
انتهای پیام/س

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است