منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
شناسه خبر: 238967
گروه :خبر

شهیدان محمد حسین خانی و موسی جمشیدیان از سربازان اسلام بودند که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و در عملیات محرم خون پاکشان به زمین ریخت و برای همیشه زنده شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شهیدان محمد حسین خانی و موسی جمشیدیان از سربازان اسلام بودند که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و در عملیات محرم خون پاکشان به زمین ریخت و برای همیشه زنده شدند.

شهید سرگرد موسی جمشیدیان به سال 1362 متولد شده بود و یک دختر چهارساله از وی به یادگار مانده است. این شهید عزیز نهمین شهید مدافع حرم لشکر 8 نجف اشرف و فرمانده یکی از گروهان های زرهی این لشکر بود.

پیکر وی صبح امروز در نجف آباد اصفهان تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

شهید موسی جمشیدیان

همچنین شهید محمد حسین محمد خانی فرزند 18 ماهه خود را به یادگار گذاشت و روز گذشته شهید شد. پیکر این شهید عزیز هنوز به کشور بازنگشته است.

شهید محمد حسین محمد خانی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور