منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
شناسه خبر: 185983
گروه :خبر
شورای اداری بشاگرد
 

با حضور رئیس جهاد کشاورزی هرمزگان:

دومین جلسه شورای اداری بشاگرد برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری بشاگرد در سال ۹۴ به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از کشاورزان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، در ابتدای این جلسه محمد احمدی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بشاگرد مروری بر عملکرد و اقدامات این اداره در سال ۹۳ کرد و گفت: در شهرستان بشاگرد ۲۵۰۰ کشاورز و ۲۰۰۰ دامدار به طور سنتی در این شهرستان فعالیت می کنند که تمام این تعداد بومی هستند.

وی سطح کشت زراعی را ۲ هزار هکتار و سطح کشت باغات را هزار هکتار اعلام نمود و اظهار کرد: محصولات نخیلات در این شهرستان ۸۰۰ هکتار و محصولات غالب ۱۲۰ هکتار است.

احمدی افزود: در بخش دامداری در شهرستان بیش از ۷۰ هزار راس دام سبک و ۱۸۰۰ راس دام سنگین و بیش از ۱۰۰ نفر شتر وجود دارد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بشاگرد در پایان صحبت های خود در مورد عملکرد یکساله محصولات کشاورزی در شهرستان بشاگرد گفت: محصولات کشاورزی بشاگرد کاملا سالم و ارگانیک است و از هیچگونه کودهای شیمیایی در تولید آنها استفاده نمی شود.

در ادامه ناصر حیدری پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در خصوص کاهش نرخ بیکاری در شهرستان بشاگرد گفت: با تعیین اولویت ها و شناسایی فرصتهای شغلی در شهرستان می توان با جذب عظیمی از جوانان جویای کار در جهت اشتغالزایی گام موثری برداشت.

حیدری پور در ادامه افزود: جهاد کشاورزی جهت اشتغالزایی جوانان جویای کار کلاس هایی در خصوص مهارت آموزی در بخش کشاورزی گلخانه ای از پرورش قارچ گرفته تا کندوی عسل در شهرستان حاجی آباد دایر است و در پایان این دوره ها مهارت شغلی و تسهیلات از سوی جهاد کشاورزی داده می شود و از جوانان جویای کار در بشاگرد خواست تا در این دوره های مهارت آموزی شرکت کنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است