منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
شناسه خبر: 183757
گروه :خبر
MG_0459-346x256

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان تاکید کرد:دولت و ملت باید با از تمام امکانات و ظرفیت ها فرامین مقام معظم رهبری در حوزه آموزش و پرورش عملیاتی کنند.

محمد کرم پور ، مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع فرهنگیان گفت:عنایت رهبر انقلاب به آموزش و پروش نشان دهنده اهمیت آموزش و جایگاه مقام معلم از منظر ایشان است.
وی با بیان اینکه هدف  آموزش و پرورش استان در راستای عملیاتی کردن فرمایشات رهبری است،افزود:فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)تکلیفی قانونی شرعی برای ماست و باید تحقق یابد.

کرم پور اظهار کرد:ارتقاء سطح دانش و اخلاق دانش آموزان در برنامه های آموزش و پرورش بوده و با تاکید رهبر انقلاب با سرعت و قوت بیشتری پیگیری خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه جمعیت کشور  غیر مستقیم  تحت نفوذ حوزه آموزش و پرورش است،تصریح کرد:از همه ظرفیت ها و امکانات برای  تقویت حوزه های اجتماعی و اثر گذار آموزش و پرورش در جامعه  استفاده خواهد شد.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان به اشاره به نامگذاری سال به همدلی و همزبانی ملت و دولت،تاکید کرد:دولت و ملت باید با کمک یکدیگر فرامین مقام معظم رهبری در حوزه آموزش و پرورش عملیاتی اجرا کنند و از تمام امکانات و ظرفیت ها در زمینه آموزش و پرورش استفاده شود.

 

 

وی با بیان اینکه در زمینه ارتقا دانش دانش آموزان برنامه های گسترده ای در نظر گرفته شده است، گفت:کیفی سازی آموزش و پرورش از تاکیدات رهبر انقلاب بود که باید میانگین استان هرمزگان در نمرات کتبی دانش آموزان سال سوم متوسط برسدو بیشتر از گذشته در دانشگاهها حضور بهم رساند.

 

کرم پور ارتقا سطح اخلاق دانش آموزان و مسائل پرورشی و تربیتی را اولویت اول آموزش و پرورش دانست و اظهار کرد: سازمان باید  مهارت های زندگی را در سطح گسترده به جامعه هدف خود آموزش دهد تا با پرورش مردان و زنان توانا آینده درخشانی برای کشور رقم بزند.
وی با اشاره به  توسعه نماز جماعت در مدارس و برگزاری مسابقات تفسیر و احکام در مدارس تصریح کرد:تعلیم وتربیت فرایندی است که از خانه یا حتی قبل از تولد شروع می شود و تا پایان عمر انسان ادامه دارد بر همین اساس آموزش آموزه های دینی و معارف به  دانش آموزان با همکاری حوزه ی علمیهدر مدارس اجرا می شود.

 

وی با بیان اینکه مدرسه خانه ی دوم  و خانه هم مدرسه ی اول است، خاطر نشان کرد:توانمند سازی  اولیای دانش آموز از برنامه های مد نظر آموزش و پرورش استان است که در این راستا از کارشناسان مطرح برای آموزش های اجتماعی به خانواده دانش آموزان استفاده می شود.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است