منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۰۴
شناسه خبر: 367240
گروه :خبر
1477492468468

نماینده مردم هرمزگان در مجلس با بیان اینکه دولت هیچ اولویتی را برای رفع مشکلات در استان هرمزگان درنظر نمی گیرد،اظهار کرد: با سرمایه گذاری بر جوانان هرمزگانی فرصتهارا بومی سازی کنیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛احمدمرادی،مرادی نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم بندرعباس با بیان اینکه حداقل انتظارمردم از نمایندگان این است که صدای مردم را به مسئولان برسانند، گفت: حجب و حیای مردم هرمزگان باعث شده که هرکاری که در جاهای دیگر نمی توانند انجام دهند آزمایشی در هرمزگان انجام شود لذا باید حداقل حقوق اولیه این مردم را به آن ها بازگرداند.

وی با اشاره به اینکه همه باید با خرد جمعی ویکصدا برای تحقق حقوق مردم استان مطالبه گری کنیم،اظهار کرد: مردم هرمزگان باید بدانند که چه اتفاقاتی دراستان می افتد وباید برای استان فکری جدی کرد.

مرادی افزود:طبق قانون اساسی نماینده مجلس حق انتقاد دارد اما در بسیاری از موارد این اجازه سلب می شود و مانع مطالبه گری برای مردم می شوند.
وی با تاکید بر استیفا حقوق مردم تصریح کرد: پنجاه درصد از درآمدهای استان بایدبازگردانده شود اما هرساله با وعده های مقامات روبرو هستیم از این رو نگرانیم که استان از دست برود و در سالهای آینده غریبانه زندگی کنیم.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس با اشاره به نرخ بیکاری در استان یادآور شد:زمینه های اشتغال در استان به وفور فراهم است و هر خانواده در استان حداقل یک نفر بیکار داردچنانچه اگر نرخ بیکاری را واقعی کنیم دولت براساس آمارهای موجود برنامه هایش را برای استان اصلاح می کند .

 

وی با بیان اینکه دولت هیچ اولویتی را برای رفع مشکلات در استان هرمزگان درنظر نمی گیرد،گفت:صید فانوس ماهیان، پرورش ماهی در قفس، طرح توسعه مکران، صنایع بزرگ مانند کشتی سازی و نفت زمینه های اشتغال بالایی را ایجاد می کند که با امکان اشتغال بومیان هرمزگانی در این فرصت ها دغدغه بیکاری در استان حل خواهد شد.

مرادی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های موجود برای رفع مشکلات مردم استان خاطرنشان کرد:بومیان هرمزگان  باید در هیات رییسه شرکت ها و صنایع بزرگ قرار گیرند تا با عرق ملی شان نگاه ویژه ای به استان داشته باشند و با سرمایه گذاری بر جوانان هرمزگانی فر صتهارا بومی سازی کنیم .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است