منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۳۹
شناسه خبر: 345498
گروه :خبر
894928

سفیر اسبق جمهوری اسلامی در مکزیک و استرالیا با اشاره به اینکه دولت مسائل جناحی و حزبی خود را از امنیت کشور بالاتر می داند گفت: دولت نگران است تا قشر ثروتمند جامعه در انتخابات آتی به او رای ندهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد حسن قدیری ابیانه تحلیلگر سیاسی و سفیر اسبق جمهوری اسلامی در مکزیک و استرالیا در گفت و گو با نسیم زنجان با اشاره به حزبی و جناحی برخورد کردن دولت با برخی مسائل مهم کشور تصریح کرد: دولت در مساله دفاعی خواستار حذف ۵۰۰۰میلیارد تومان از بودجه دفاعی کشور بوده در حالی که حاضر نیست بیش از ۱۲۰۰۰میلیارد تومان یارانه ثروتمندان-۳۰درصد جمعیت کشور که نسبت به بقیه ثروتمندترند- را قطع کند.

وی با اشاره به اینکه دولت مسائل جناحی و حزبی خود را از امنیت کشور بالاتر می داند، خاطرنشان کرد: دولت حاضر به حذف یارانه ثروتمندان نیست در حالی که این یارانه که باید از ثروتمندان حذف و به اقشار ضعیف و محروم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تخصیص پیدا کند.

قدیری ابیانه اظهار داشت: دولت در یک لایحه هم پیشنهاد کسر ۵۰۰۰میلیارد از بودجه دفاعی و هم پیشنهاد باقی ماندن یارانه ثروتمندان را می دهد و این اتفاق تنها یک دلیل دارد و آن اینکه دولت نگران است تا قشر ثروتمند جامعه در انتخابات آتی دولت به او رای ندهد.

سفیر اسبق جمهوری اسلامی در مکزیک و استرالیا بیان کرد: دولت حاضر است به خاطر مسائل انتخاباتی ۱۲۰۰۰میلیارد از بیت المال را به ناحق در اختیار ثروتمندان قرار بدهد.

وی افزود: البته بایستی اینکار سه سال قبل رخ می داد و اگر بخواهیم در مجموع حساب کنیم، دولت ۳۶۰۰۰ میلیارد تومان از بودجه مملکت را صرف مساله جناحی خود کرده است و این یک ظلم آشکار به ملت ایران است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است