منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳
شناسه خبر: 193022
گروه :خبر
13920421000243_photoa

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه اگر با آمریکا سازش کنیم به همان مقدار از آرمان های حضرت امام خمینی(ره) فاصله گرفته ایم،تصریح کرد:کوتاهی در برابر استکبار جهانی موجب افزایش فشارهای سیاسی به ایران می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل؛آیت الله غلامعلی نعیم آبادی،نماینده ولی فقیه استان هرمزگان در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان گفت: در این ماه پر برکت الهی باید همه دستورات خدا را انجام دهیم و احکام الهی را به جا آوریم.
وی اظهار کرد: روزه داران باید مراقب اعمال و رفتارشان باشندو علاوه بر روزه گرفتن باید گوش و دهان و غیره هم روزه باشند لذا مومنان  باید حق ضیافت الهی را حفظ کرده و خود را برای این مهمانی آماده کنند.

نعیم آبادی با اشاره به روز بیابان زایی افزود: از مسئولین کشوری در خواست داریم به این موضوع بیشتر توجه کنند.
وی با تاکید بر گسترش درخت کاری در بیابان ها تصریح کرد:کاشتن درخت علاجی برای توفان های سهمگین در استان است و اگر اقدامی جدی در این رابطه انجام نشود تبعات سختی را برای استان به ارمغان می آورد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه اگر با آمریکا سازش کنیم به همان مقدار از آرمان های حضرت امام خمینی(ره) فاصله گرفته ایم،تصریح کرد:کوتاهی در برابر استکبار جهانی موجب افزایش فشارهای سیاسی به ایران می شود.

وی اظهار داشت:موضوع انرژی هسته ای بحث جداگانه ای است و ربطی به تسلیحات نظامی کشور ما ندارد.

 

 

دولت نباید برای به نتیجه رساندن مذاکرات هسته ای روموز کشور را در اختیار بیگانگان بگذارد

به گزارش پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام صادقی،امام جمعه حاجی آباد  در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی به کشاورزان عزیز افزود: خالص ترین عمل در دنیا کار است و کار کشاورزان عزیز آن قدر اهمیت دارد که وجود جسمانی ما برگشت به کار این عزیزان دارد و خالصترین و بهترین عمل در دنیا کار است هم برای خودش برکت و هم برای ماهایی که از این برکت استفاده می کنیم.

 حجت الاسلام صادقی در ادامه بیان داشت: از دولت محترم می خواهیم احتمام بیشتری در بحث کشاورزی و تولید داشته باشند دولت نباید همه موفقیت خودش را به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای ببیند این یک قسمت کار است اگرتمام هم و غم کار را برای این بگذارند که فقط مذاکرات به نتیجه برساند آنهم تحت هر شرایطی شاید صلاح نباشد.

وی در ادامه تصریح کرد: دولت نباید برای به نتیجه رساندن مذاکرات هسته ای تمام رمز و روموز کشور را در اختیار بیگانگان بگذارد، که این مذاکرات به نتیجه برسد.

امام جمعه حاجی آباد در ادامه گفت: مذاکره چیزی دادن و چیزی گرفتن است آنها چیزی هایی که می خواهند از ما بگیرند به مراتب بالاتر از ان چیزی است که می خوهند به ما بدهند  باید حساسیت بخرج بدهیم مذاکراتی که با پیشنهادات خود آنها شروع شده است می دانید دشمن خیر کسی رو نمی خواهد پس چرا پیشنهاد مذاکره را مطرح می کند این پیشنهاد دشمن شاید برای ضربه زدن باشد.

صادقی در ادامه خطاب به تیم مذاکره کننده افزود: باید دولت مردان و تیم محترم مذاکره کننده هسته ای با شفافیت  بیشتری این مسئله را دنبال کنند نباید بازنده در این مذاکرات باشیم این که دشمن می آید یک نگاهی می کند و برمی گردد، اینها نیست، همون کاری که رزمندگان تیم علیات ما در زمان جنگ می کردند، برای انجام یک عملیاتی باید اطلاعاتی کسب می کردند، تعداد نیروهای دشمنف طبقه بندی دشمن روو موقعیت منطقه همه انها را بررسی می کردند و ان وقت با یک اطلاعات کامل عملیات انجام می شد در مذاکرات نیز شاید به نوعی ترفند دشمن باشد و می خواهند ما را محک بزنند و تمام دار و ندار ما را اطلاع پیدا بکنند.

صادقی در ادامه یادآور شد: دشمن در طول این سی چند سال نشان داده است که خیر ما را نخواسته و نمی خواهد و لذا یک از راههای پیشرفت کشور برمی گرد به نتیجه مذاکرات هسته ای بقیه اش به تلاش دولت با توجه به ضرفیت های درونی کشور برمی گردد.

 اینکه یک عده آب‌خوردن مردم را هم به رفع تحریم‌ها گره بزنند فکر غلطی است

به گزارش هرمز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز،حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا مصطفی لو ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته  جاسک  که در مسجد امام علی(ع) این شهر و با حضور گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شد، ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی اظهار داشت:خداوند وعده داده است که هر کس تقوای الهی پیشه و رعایت‌ کننده فرامین الهی باشد، پروردگار راه خروج وی از مشکلات را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و در خصوص 8 خطری که در کمین جوانان موفق ایران است خاطرنشان کرد:وقتی رهبری عزیز تمامی ظرفیتها و تهدیدات را میشناسند و آنها را بخوبی تبیین نمودند بایستی با تمام قدرت به میدان عمل برویم و بیانات معظم له را به منصه ظهور برسانیم.

مصطفی لو با تاکید بر اینکه با  دیدگاههای شیعه ،ما نمیتوانیم با انسانهای دغل ،مکار و حیله گر سر میز مذاکره بنشینیم یادآور شد:از ابتدای سال 94 تا کنون مقام معظم رهبری در سخنرانیهایشان 31 مورد جمله در خصوص مولفقه های درون زا قدرت بیان فرمودند که میطلبند مسئولین به این نکات توجه کنند و در تصمیم گیری آنها را مدنظر قرار دهند.

امام جمعه موقت جاسک خاطر نشان کرد:در شرایط حساس کنونی داخلی و بین المللی قدرت وحدت ملی و تلاش صادقانه و با برنامه ابزاری است که هر ابرقدرتی را به زانو در می آورد و همه مسئولیم در هر جایگاه و مقام، منشور سیاست های کلی نظام را که توسط رهبرمعظم انقلاب ترسیم شده اجرایی کنیم.

صرفه جویی و تقویت نیروی فعال اقتصادی راه حل مقابله با تحریم هاست

به گزارش مروارید نیوز امام جمعه بندرلنگه در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان پس از حمد و ثنای الهی و درود به پیغبر اسلام و آل طاهرینش و توصیه به تقوای با اشاره به هفته آخر ماه شعبان گفت : حدیثی از امام رضا (ع) نقل شده که می فرماید : ماه شعبان گذشت و این آخرین جمعه است ، پس جبران کن کوتاهی های گذشته را و زیاد دعا کنید و استغفار و تلاوت قرآن را انجام دهید و توبه کنید به درگاه خدا تا در ماه مبارک رمضان پاک و مخلص باشید .
خطیب جمعه بندرلنگه در قسمتی از خطبه دوم با اشاره به ادامه مذاکرات هسته ای اظهار کرد : همانطوری که مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای دام ظله العالی بارها هشدار داده اند مواظب ترفندهای دشمن باشیم مبادا با مشغول شدن به کارهای حاشیه ای از اصل مطلب که حفظ منافع ملی می باشد غافل بمانیم دشمن حیله گر و مکار است ، هر روز بهانه ای می آورند و به خواسته های نامشروعش می افزاید ، در داخل باید وحدت را حفظ و همدل و هم زبان باشیم.
وی در ادامه افزود : دشمن به آنچه امضاء می کند معلوم نیست عمل کند تا چه رسد به وعده های او ، مسئولان هوشیار باشند ، خط قرمزها را رعایت کنید ببینید چه می دهند و به ازاء آن چه می گیرند ، اینکه همه چیز را وابسته کنیم به حل مسائل هسته ای و رفع تحریم ها حتی
آب خوردمان ، جلوگیری از ریزگردها ، اشتغال جوانان این خود تهیه خوراک به دشمنان است . این یک اشتباه کاملا سیاسی و راه بردی است که اهرمی می شود برای فشار بیشتر دشمن ، نباید موضع گیری ها به گونه ای باشد که دشمن باور کند که تحریم ها اثرگزار بوده است .
امام جمعه بندرلنگه با اشاره پروتکل الحاقی گفت : اجرائی کردن این پیمان باید موکول شود به تصویب مجلس شورای اسلامی و اگر داوطلبانه اجرا نمودید لازم است متوقف شود زیرا باعث افشای اسرار نظامی و شناسنامه دانشمندان می شود و در نتیجه به موجب ترور این عزیزان می گردد و قبلا این حرکت تجربه شده است .
آیت الله رکنی در ادامه اضافه نمود: باید جریان عراق و لیبی برای ما درس باشد آنها در بازرسی از این کشور موشک ها را خطرناک خطالب کردند و آنها را منهدم نمودند وقتی مطمعن شدن سلاح خطرناکی وجود ندارد حمله کردند .در لیبی قذافی همه وسایل هسته ای را به آمریکا تحویل داد اما در تحریم ها تغییری ایجاد نشد بلکه حمله کردند و آن کشور را از هم پاشاندند و امروز هر تکه از آن دست یک گروهی است ما باید متکی به داخل باشیم و اقتصاد مقاومتی را فعال کنیم با صرفه جویی و تقویت نیروی فعال اقتصادی و بهره وری بهینه از امکانات موجود به مقابله با تحریم ها بپردازیم که ما پیرو مکتب حسین هستیم که فرمودند : هیهات من ذله

مسئولان دستگاه قضایی باید با قاطعیت تمام با کارهای اختلاصی در جامعه برخورد کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حجت السلام محمد زارعی خطیب نماز جمعه این هفته میناب با اشاره به نزدیکی به ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان ماه پاکی، دعا، نیایش و بندگی خدای متعال است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اختلاص در جامعه و برخورد جدی با این امر گفت: همانطور که رهبر عزیزمان فرمودند مسئولان دستگاه قضایی باید با قاطعیت تمام با کارهای اختلاصی در جامعه برخورد کنند و باید به یک چشم به همه آنها نگاه کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه نباید به اختلافات درونی جامعه دامن زد اظهار داشت: جامعه ما جامعه فکری و دینی است و اساس فکری همه ما بر یک مبنا استوار است، و این مبنا همان ذهنیت خواهر و برادری است که امام(ره) در زمان تبعید در خارج از کشور در زندگی مردم شکل دادند، این اساس پیشرفت و ترقی یک ملت است سعی ما بر این باشد این اختلافات درونی خود را از بین ببریم و در رفع آن کوشا باشیم.

وی در بخش دیگر از سخنان خود به فعالیت های وسیع دشمنان اسلام برای گمراهی جوانان و نوجوانان و خانواده ها  با استفاده از فضای مجازی و ماهواره عنوان کرد و افزود: انها تمام تلاش و سعی شان بر این است که نسل جوان ما وقت ارزشمند خود را به بطالت بگذارند، آنها با پخش کانال های منحرف کننده  می خواهند خطوط اصلی ذهنیت جامعه را به سمت اهداف خود بکشانند.

خطیب نماز جمعه میناب آشنایی با زیر ساخت های عقلانیت و دیانت را از ابزارهای شناخت دشمن دانست و افزود: جامعه ای که دشمن شناس باشد باید عقلانیت و بصیرت آن به حدی برسد که تشخیص بدهد چه چیزی تجویز و چه چیزی را دفع کند.

فساد در عمل و عقیده انسان را به طغیان و تجاوز می کشاند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی در خطبه های این هفته نماز جمعه کیش با اشاره به اینکه در روز قیامت گناهکاران و کسانی که در دنیا از خداوند روی برگردانده بودند کور محشور می شوند گفت: آن ها علاوه بر اینکه دنیای سختی در پیش رو دارند؛ در آخرت نیز نابینا محشور خواهند شد.
وی با بیان اینکه ریشه طغیان و تجاوز ایستادگی در برابر دستورات الهی است افزود: ایستادگی در مقابل خداوند، ایستادگی در مقابل حق و عدالت، تعدی نسبت به مظلوم و کسانی که نمی توانند از حقوق خود دفاع کنندریشه طغیان و تجاوز است.
خطیب جمعه کیش تاکید کرد: فساد در اعتقادات از مواردی است که منجر به نادیده گرفتن قدرت بی انتهای خداوند شده و زمینه های طغیان را فراهم می سازد.
وی اظهار کرد: وقتی انسان ها دچار خودبزرگ بینی و خودخواهی می شوند خدا را نمی شناسند و دست به تعدی و تجاوز می زنند.
امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه فساد اعتقادی منجر به فساد عملی می شود افزود: انسان ها به دنبال لذت و شهوات هستند و حاضر نیستند آن ها را کنار بگذارند و به فکر آخرت باشند.
وی با تصریح اینکه برخی از انسانها زمانی که به قدرت و ثروت دست پیدا می کنند طغیانگر می شوند گفت: آن ها خوبی ها را فراموش کرده و تجاوزکار می شوند.
حجت الاسلام علیدادی تصریح کرد: فساد در عقیده سرچشمه فساد در عمل است؛ و فساد در عمل انسان را به طغیان و تجاوز می کشاند.
امام جمعه کیش در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه کیش با تسلیت به مناسبت شهادت شهیدان شجاع و شریف انقلاب، شهید بخارایی، امانی، صفارهرندی و نیک نژاد که با ایستادگی در مقابل رژیم ستم شاهی ازحقوق ملت ایران دفاع کرده و در مقابل جان خود را به انقلاب هدیه کردند تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی به فرمان امام خمینی (ره) را یک جریان حق محور در دانشگاه ها خواند و گفت: این جریان دانشگاه ها را به سمت اهداف انقلاب هدایت کرد.
نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه امروز مراکز علمی و دانشگاه های ایران مملو از جوانان متدین و با انگیزه است افزود: امروز جوانان ما توانسته اند در رقابت های علمی و صحنه های مختلف بدرخشند و کارهای ارزنده و ارزشمند علمی در سطح کشور و جهان ارائه کنند.
حجت الاسلام علیدادی به تشکیل جهاد سازندگی به فرمان رهبر کبیر انقلاب در سال های نخست پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: تشکیل این نیروی مردمی که در سال های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا دور دست ترین روستاهای کشور حضور یافته و به سرعت اقدام به محرومیت زدایی کردند؛ همچنین در سالهای دفاع مقدس بخش قابل توجهی از توان خود را در جبهه ها به کار گرفته و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کردند بخشی دیگر از افکار انقلابی امام خمینی (ره) به مردم آموختند.
وی با تاکید بر بهره گیری از روزهای ماه مبارک رمضان به اهمیت این ماه مبارک اشاره کرد و یادآور شد: پس از ماه رجب آرام آرام بوی ماه رمضان استشمام شده و به دنبال شعبان اراده ها برای استقبال از ماه مبارک رمضان جدی ترمی شود.
خطیب جمعه کیش ادامه داد: رمضان ماه مبارزه جدی با شیطان و هوی و هوس هاست و در این ماه به میمنت میهمانی خدا آمار جرم و جنایت به شدت کاهش می یابد. زیرا انسان ها از غفلت بیدار شده و دل به خدا می بندند و با هوی و هوس ها مبارزه می کنند.

خواندن دعا و نیایش به درگاه الهی، برگزاری نافله های شبانه، گستردن سفره های افطار برای نیازمندان، نوازش یتیمان از مواردی است که امام جمعه کیش مومنان نمازگزار را به آن ها سفارش کرد.
نماز جمعه این هفته کیش با حضور مومنان خداجوی کیش به امامت حجت الاسلام علیدادی در مسجد خاتم الانبیاء کیش برگزار شد.

آبادی مساجد موجب نجات جامعه می شود

محمد یوسف حسینی نژاد خطیب جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تاکید بر جایگاه مسجد گفت : مسجد پایگاه دینی و اجتماعی برای عبادت ، شنیدن مشکلات مردم و حل مشکلات آنهاست ، اگر اهداف مسجد تحقق پیدا کند جامعه نجات پیدا می کند .
وی در ادامه افزود : مسجد مکانی هست که در بدترین شرایط آب و هوایی میتواند مردم را بدون دعوت به طرف خود بکشاند ، مسجد باید مکانی باشد که نیازهای جامعه را تامین کند بهترین نقش مسجد حل مشلات مردم است ، راه نجات هر جامعه ای توجه به دستورات دین و توجه به مکانهای دینی است .
ایشان در اخر تاکید کردند : درست است است که انسانها مساجد را می سازند اما مساجد ساخته شده باید انسانها و جامعه را بسازند ، در مسجد نه کسی احساس غرور می کند نه احساس تحقیر این مطلب درس برابری و برادری را به ما می دهند .

 

وحدتی که امروز شیعه و اهل سنت دارند مصداق روشنی از حرکت ارزشی انقلاب است

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز،شیخ محمد عقیل شیهک زهی در خطبه های نماز جمعه اهل سنت جاسک اظهار کرد:عبادات در ماه مبارک رمضان سه برابر ماههای دیگر است و مسلمانان باید در این ماه برای نزدیکی به خداوندو  تهذیب روح  بیشترین بهره را ببرند.

وی با اشاره به اینکه افراطی گری دربرخی نقاط  جهان اسلام بیداد میکند خاطرنشان کرد:تعصب بی جا بین برخی مسلمانان وهمجنین  نقشه های دشمنان اسلام  باعث تفرقه افکنی و  نزاع مذهبی و طائفه ای میان آنها شده است.

امام جمعه اهل سنت جاسک با تاکید بر  لزوم وحدت  مسلمانان شیعه و سنی در منطقه  تصریح کرد: اتحاد مسلمین مانع تحقق توطئه های دشمنان اسلام  و موفقیت گروهک های تروریستی دست نشانده آنها می شود.

وی تاکید کرد: نوجوانان و جوانان  با شرکت در کلاس های آموزش قرآن از اوقات فراغت تابستان برای تقویت بنیه معنوی و فرهنگی خود بهره برده و زمینه ساز ترویج فرهنگ قرآن آموزی در جامعه شوند.

 

دولت در طول دو سال درگیر دو موضوع اتهام به دولت قبل و مسأله هسته‌ای بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، حجت الاسلام و المسلمین جلالی امام جمعه موقت پارسیان در خطبه‌های امروز نماز جمعه پارسیان مسلمانان را به آگاهی هرچه بیشتر دعوت کرد.

وی خاطر نشان کرد: مسلمانان باید حقیقتاً قرآنی شوند و این کتاب مقدس را نصب العین خود قرار دهند زیرا که خدای قرآنی انسان را نجات می‌دهد.

امام جمعه موقت پارسیان گفت: برداشت‌های نادرست و سطحی از قرآن می‌شود آنچه به نام دین در کشورهای مسلمان اتفاق می‌افتد و به نام قرآن و دین سر مسلمانان را از تن جدا می‌کنند.

حجت الاسلام جلالی خاطر نشان کرد: جریانات تند ضد بشری در قالب داعش و گروه‌های تروریستی چهره‌ای متفاوت از قرآن و اسلام را به نمایش گذاشته‌اند و در واقع نمای این چهره همان چیزی هست که مقام معظم رهبری آن را اسلام آمریکایی معرفی کردند.
امام جمعه پارسیان تصریح کرد: ماه رمضان نزدیک است و باید قلب‌های خود را در این ایام به تقوای هرچه بیشتر آشنا کنیم و چشم و دلمان را به نور قرآن روشن کنیم.

حجت الاسلام جلالی با اشاره به دومین سال انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این دوسال دولت درگیر حواشی اتهام زنی به دولت قبل بود و به نوعی تمامی مشکلات کشور را نتیجه عملکرد دولت قبل معرفی کرد و موضوع مذاکرات هسته‌ای را دنبال کردند که هنوز نتیجه ملموسی از این مذاکرات به دست نیامده.

امام جمعه موقت پارسیان حل مشکلات درون را منوط به نتیجه مذاکرات کردن اشتباهی راهبردی دانست و گفت: دولت در سال دوم فعالیت خود بارها عنوان کرده موفقیت در گرو نتیجه مذاکرات است که این موضوع درست نیست زیرا که دشمن جز به نابودی ما به چیز دیگری رضایت نخواهد داد و عقب نشینی در مقابل آنان باعث طمع ورزی‌شان می‌شود.

 

بازاریان در ماه مبارک رمضان بر مردم آسان بگیرند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، علی جمالی امام جمعه اهل سنت شهر کوشکنار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کوشکنار گفت: ماه رمضان نزدیک شده است و باید در اعمال خود تجدید نظر کنیم و ببینیم تا چه میزان آمادگی قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان را داریم.

وی خاطر نشان کرد: پیامبر عظیم الشأن اسلام در مورد ماه مبارک رمضان و لزوم آمادگی مسلمانان سفارشات زیادی فرموده‌اند که باید برای ما هم درس باشد تا جایی که در یکی از خطبه‌های قبل از ماه رمضان پیامبر این ماه را مایه برکت و عظیم دانستند.

امام جمعه اهل سنت کوشکنار تأکید کرد: توجه به نماز جماعت باید یکی از دغدغه‌های مردم باشد و بسیار جبران ناپذیر است که انسان این منبع عظیم ثوب را به خاطر سهل انگاری از دست بدهد.

جمالی در پایان گفت: خداوند جواد و بخشنده است و بازاریان ما باید در این ماه مراعات مردم را بکنند تا خدای ناکرده فشار بازار بر مردم موجب اذیت آنان نشود و با همدلی هرچه بیشتر این ماه را سپری کنیم.

 

مسائل هسته ای بسیار حساس و متعلق به همه مردم ایران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: مسائل هسته‌ای مسئله بسیار حساس و مهم سیاسی است که متعلق به همه مردم ایران می باشد و همه به خود این حق و اجا‌زه می‌دهند تا در سرنوشت آینده خود و فرزندانشان اظهار نظر کنند برای اینکه مهمترین سرمایه ، قدرت و برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متکی بودن آن به مردم است.
امام جمعه شهرستان سیریک اذعان داشت: اصول تعیین شده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام آمریکایی، توکل و اعتماد به خدا، اعتماد به وعده الهی نه اعتماد به قدرت های جهان استکبار ،‌اعتقاد به اراده ملت و حمایت از مستضعفان و نفرت از اشرافی‌گری در جهان است.
صفایی حائری یادآور شد: فرهنگ مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار یک فرهنگ قرآنی است که باید تقویت و حمایت شود و هیچ تردیدی نیست که این فرهنگ قطعا به ما کمک می کند و این فرهنگ در وجود مان نهادینه شده و اسلام هیج وقت بر خلاف وعد و قول خود عمل نکرده بلکه این امریکا و جهان استکبار می باشد که همیشه با وعهد و پیمان شکنی و دروغ و نیرنگ همیشه و در طول تاریخ خیانت های آنان زنده و آشکار بوده و هست.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر یکی از مشکل اساسی شهرستان کمبود آب می باشد و با توجه به نزدیکی به ماه مبارک رمضان و نیاز بیشتر مردم به مصرف آب لزوم اهتمام بیشتر مسئولین استانی برای تحقق وعدهای آنان برای حداقل خواست های مردمی بسیار مهم و ضروری است.
وی ضمن تبریک روز جهاد کشاورزی و سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام و روز جهانی بیان زدایی تصریح نمود: نقش مهم و برجسته جهادکشاورزی در توسعه پایدار جامعه با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان بر ملت قهرمان ایران برای خودکفایی در مواد غذایی و محصولات کشاورزی بسیار مهم و حائز اهمیت برشمرد.
امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد: با توجه به اینکه شهرستان ما یک منطقه گرم و خشک و دارای بارش باران بسیار کم اهمیت توجه به حفظ محیط زیست برای مقابله با بیان زدایی و جلوگیری از عوارض ناشی از خشک سالی و تخریب محیط زیست با برداشت بی رویه خاک و شن و ماسه و قطع درختان مردم ما باید با قناعت و توجه به اهمیت بقای نسل انسان ها که در گروه حفظ طبیعت می باشد کمک نمایندو مسئولین نیز با برنامه ریزی جامع کوتاه و بلند مدت به حفظ و توسعه محیط زیست و مقابله با بیان زدایی بپردازند.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است