منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
شناسه خبر: 337673
گروه :خبر
13950420000356_PhotoA

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه پیام‌نور استان تهران تأکید کرد دولت باید متخلفان را به مردم معرفی کند و بگوید چقدر از متخلفان گرفته شده و چه تعداد از مدیران عزل شده‌اند تا مردم شفاف در جریان امور قرار بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام نبوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران گفت: چند وقتی است که از انتشار فیش‌های حقوقی نجومی می‌گذرد و این مسئله تا جایی پیش رفت که مقام معظم رهبری در نماز عید فطر با شهامت و جدیت فرمودند که باید دریافت‌های نامشروع باز گردانده شود و افرادی که مرتکب بی‌قانونی شده‌اند، عزل، برکنار و مجازات شوند.

وی افزود: ما در یک حکومت اسلامی به سر می‌بریم، حکومتی که برگرفته از حکومت عدل علی(ع) است، در یک حکومت اسلامی باید عدالت برقرار باشد و این مسئله حقوق‌های نجومی بی‌عدالتی است که باید سریعا پیگیری شود.

نبوی تصریح کرد: یکی از راه‌های نفوذ که مقام معظم رهبری به آن اشاره داشتند، همین مسئله ایجاد بی‌عدالتی و بحث پرداخت‌های نجومی و غیرمتعارف است و دشمن هم قصد دارد از این مسئله سوءاستفاده کند چون این مسئله باعث می‌شود مردم نسبت به نظام و مسئولان بدبین شوند.

وی در ادامه با اشاره به انتشار برخی آمارها در رابطه با تعداد فیش‌های نجومی تصریح کرد: دولت حتماً باید با متخلفان برخورد جدی کند، قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی هم باید ورود کند و اعتماد ازدست‌رفته مردم را بازگردانند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران خاطرنشان کرد: امروز مهم‌ترین وظیفه ما، بازگرداندن اعتماد مردم است. به فرموده رهبری سلب اعتماد مردم یک فاجعه بزرگ برای نظام است، به همین دلیل باید با متخلفان آن‌گونه برخورد شود که مردم ببینند نظام با کسی تعارف ندارد.

نبوی گفت: تسامح و تساهل در برخورد با متخلفان حقوق‌های نجومی هیچ جایگاهی ندارد و باید با جدیت و قدرت تمام با متخلفان برخورد شود.

وی ادامه داد: برخی‌ها گمان می‌کنند که ما می‌خواهیم با موضوع فیش‌های نجومی در مقابل دولت قرار بگیریم، درصورتی‌که این‌گونه نیست و اگر در دولت‌های قبلی هم‌ چنین اتفاقی رخ می‌داد ما بازهم اعتراض می‌کردیم.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه پیام‌نور استان تهران تأکید کرد: متأسفانه برخی‌ها به‌جای رسیدگی به موضوع سعی دارند فرار روبه‌جلو کنند و افکار عمومی را فریب دهند که این اقدام خیلی زشت است.

نبوی افزود: متأسفانه می‌بینیم برخی می‌خواهند نیروهای انقلابی و دلسوز نظام را در ماجرای فیش‌های نجومی دخیل کنند و با اتهام‌های واهی و جعل سند در شبکه‌های اجتماعی قصد تخریب این چهره‌ها را دارند که باید گفت چنین اقداماتی راه به جایی نخواهد برد.

وی افزود: ما مدیران پاک و دلسوز کم نداریم، ولی متأسفانه یک تعداد مدیر متخلف باعث شده‌اند دید مردم نسبت به مدیران بد شود، در این راستا باید ضمن برخورد با متخلفان مدیران پاکدست را هم به مردم معرفی کنیم.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه پیام‌نور استان تهران گفت: دولت باید متخلفان را به مردم معرفی کند و بگوید چه مقدار پول از متخلفان گرفته شد و چه تعداد از مدیران عزل شده‌اند تا مردم شفاف در جریان امور قرار بگیرند.

نبوی اظهار داشت: متأسفانه اخباری هم در این رابطه که برخی از افشاگران فیش‌های حقوقی نجومی اخراج شده‌اند، شنیده می‌شود که امید داریم درست نباشد، دولت باید از کسانی که این متخلفان را معرفی کرده‌اند ممنون هم باشد و نباید با آنها رفتار نامناسبی صورت گیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر