منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
شناسه خبر: 273056
گروه :خبر
hormoz

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: دولت روحانی سیاست ها و برنامه های آمریکا را برای تضعیف جایگاه شورای نگهبان دنبال می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  حجت الاسلام سید حمید روحانی اظهار داشت: برخی از افراد جامعه به ویژه مسئولان به جای اینکه به فکر ملت باشند به فکر قدرت، مقام و شهرت خود هستند.

وی تصریح کرد: جاه طلبی با قانون مداری مغایرت دارد و کسانی که دنبال هوای نفس،منافع و اغراض شخصی خود هستند نمی توانند دنبال منافع ملت بوده و پایبند به قانون باشند.

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه قانون مداری، با خودخواهی،شهرت طلبی و جاه طلبی مغایرت دارد، خاطرنشان کرد: کسانی که به دنبال حکومت جاودانه هستند سعی می کنند با قانون مداری و نهادهایی که مصالح کشور و نظام را در نظر می گیرند سر ناسازگاری داشته باشند.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به اینکه این افراد به قانون توجهی نداشته و سعی می کنند آن را کنار گذاشته و به مقاصد جاه طلبنه خود را به برسند، تصریح کرد: امام خمینی (ره) با همین آگاهی فرمودند کسانی که به کار شورای نگهبان اهانت می کنند مفسد فی الارض هستند در هر مقامی که باشند.

وی ادامه داد: افرادی که در اینگونه موارد با قانون سر جنگ داشته و به نهادهای قانونی مقابله می کنند پیرو اسلام نبوده و به دنبال هوای نفسانی خود برای منافع شخصی و منافع استکبار جهانی هستند.

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی و سیاست اینگونه افراد را سیاست عدم سازش عنوان کرد و گفت: همانگونه که آمریکا با ملت ایران، انقلاب و قانون اساسی ایران سر ناسازگاری دارد و نهادهای انقلابی را تضعیف می کند این افراد نیز دنباله رو آمریکا هستند.

حجت الاسلام روحانی خاطرنشان کرد:دولت شیخ حسن روحانی نیز سیاست آمریکا را که هدف آن آزیر سئوال بردن  شورای نگهبان و نهادهای قانونی ایران است را دنبال می کند.

وی افزود: ملت ایران آگاه و بصیرت است و افراد قانون گریز را به خوبی می شناسند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است