منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۱
شناسه خبر: 264252
گروه :خبر
13920530000542_PhotoA

کارشناس مسائل خارجی گفت: حق این بود و عزت شیعه اقتضا می‌کرد، دولت روحانی همان دم که خبر شهادت شیخ نمر رسید، در قطع روابط با سعودی پیش دستی می‌کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مهدی محمدی کارشناس مسائل خارجی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: عربستان شب گذشته روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کرد.

حق این بود و عزت شیعه اقتضا می کرد، دولت روحانی همان دم که خبر شهادت شیخ نمر رسید، در قطع روابط با سعودی پیش دستی کند. ثمرات دیپلماسی خوش خیالان در حال نمایان شدن است.

از توطئه برای پایین کشیدن قیمت نفت -که البته امروز به بلای جان خودشان بدل شده- بگیرید تا فاجعه منا، از کودک کشی در منا تا تروریست پروری در سوریه، از بدل شدن به حامی مالی اصلاح طلبان و واگذاری بورس به وزیر دولت محمد خاتمی تا دادن اعانه انتخاباتی به فتنه گران و از شراب خواری آشکار تا جهود گرایی پنهان؛ اینها حقیقت سعودی است.

کار نه مماشات با اشغالگران کعبه بل آزاد کردن آن از اسارت کسانی است که قرآن فرمود اشد کفرا و نفاقا.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است