منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۷:۳۹
شناسه خبر: 250100
گروه :خبر
elPress139310181507501420717070ir2_414x310-(1)

 خدا را شکر رییس جمهوری ما روحانی است تا ما بدانیم با وجود یک روحانی در راس امور اجرایی دیگر ساحران و اجنه نمی توانند اسلام را به خطر بیاندازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم، خدا را شکر دولت راستگویان بر سر کار امد تا مردم فرق دروغ و راست را بتوانند تشخیص بدهند و بدانند می شود در روبروی مردم در رسانه ملی نشست و گفت خزانه خالی است و سبد کالا داد و گفت مرحله دوم با شیب ملایم است و مردم شیب ملایم را با تمام وجود درک کردند و گفت 100 روزه مشکلات حل می شود و بعد از دو سال بگوید شاید تا دو سال دیگر بعضی مشکلات حل شود می شود گفتند با مذاکرات 150 میلیارد دلار به کشور بر می گردد و بعد از مذاکرات گفتند کل پول 20 میلیارد دلار بوده و اون هم قبلا خرج شده و گفت……

خدا را شکر مردم فهمیدند میشه تدبیر کرد و آهن قراضه ای که احمدی نژاد گفت را پول دولتی بهش داد و 38 میلیون فروخت تا 120 هزار نفر تا 4 سال ماهی 700 هزار تومن قسط بدهند و خودروهایی که از چند سال پیش تو انبارها مونده و 4 سال سقف عمرش هست به قیمت دو برابر فروخته بشه تدبیر یعنی اینکه صبح که از خواب بیدار میشی بنزین 700 تومنی بشه 1000 تومن و هیچ جایگاهی آتیش نگیره آب وبرق و گاز و نان اجاره خونه چند باره بره روش و صدای هیچ کس در نیاد اگرم در اومد….

خدا را شکر دولتی روی کار اومد که بفهمیم بعد از دو سال هم، اگر مشکلی در کشور است مربوط به دولت قبل است اگر استانداری اخراج شد حتما به دولت قبل مربوط می شده اگر فساد دولتی لو رفت حتما شخص با دولت قبل ارتباط داشته ول دولت قبل اگر فسادی در آن رخ داده همش مربوط به خودش بوده و به دولت قبلش ارتباطی نداشته، خدا را شکر فهمیدیم رهبر می تواند خطوط نظام کشور را رسما در صدا وسیما بیان کند و برجام 180 درجه مخالف آن باشد و دولت و رییس مجلس اعلام کنند طبق خواسته رهبری و با توجه به خطوط قرمز برجام اجرا می شود و صدای هیچ کس در نیاید و یا برای برجام ناقص رهبر شرط بگذارد و در رسانه برای همه بیان کند تا شکی در آن نباشد ولی باز دولت بدون توجه به شروط رهبری کار خودش را بکند و بگوید بنا به خواسته رهبری و…..

خدا را شکر دولتی روی کار اومد که ما متوجه بشیم که نوشته ای که رهبر روی یک تکه کاغذ بدون آرم در مورد مشایی نوشته حکم حکومتی بوده و باید حتما اجرا شود و در غیر اینصورت رییس جمهور مفسدفی الارض است ولی خطوط قرمز رهبر در مورد برجام و یا شروط ایشان در مورد برجام ناقص که چند بار در رسانه ملی تکرار شد حکم حکومتی نیست و می توان آن را ماست مالی کرد
خدا را شکر یک حقوقدان بر سر کار اومد تا مردم به حق وحقوق خودشون برسند یارانه ای که قرار بود با اجرای هر مرحله اش مقدارش افزایش پیدا کنه کم کم پرداختش دور بشه و بعدشم احتمالا حذف بشه.

خدا را شکر دولتی روی اومد که از بستن دهن منتقدان ناراحت میشه و تمام روزنامه هایی را که بهش انتقاد میکنند رو نه تنها یارانه شون را قطع می کنه بلکه چون حقوقدان هم هست براشون پرونده سازی هم می کنه و اگر قوه قضاییه زیر بار نرفت قوه قضاییه هم مشکل داره.

خدا را شکر دولتی فرهنگی روی کار اومد تا تک خوانی زنان مجاز بشه و کلیپش همه کشور پخش بشه و دولت چون از راستگویان است وزیر ارشادش در رسانه ملی اعلام کند ما اصلا تک خوانی زن نداشتیم و حتما بنده خدا مرد بوده و ملت اشتباه کردند اخه میگن دوره اخرزمان مردها شبیه زنها میشن البته مسایل فرهنگی بقدری حل شده که شما در ماشین …در پارک… اداره اصلا کشف حجاب نمی بینید آمار فساد و فحشا کاملا کم شده احترام به روحانیت زیاد شده هر جا بریم بگیم مسلمونیم رو دست بلندمون می کنند دختر چادری افتخار محله است و هزار و یک دلیل دیگه که خودتون می دونید….

 تقسیم بندی شهروندان در دوره تدبیر و امید و اعتدالیون راستگو:

1_راننده تاکسی و لبو فروش= فقط باید سکوت کند چون توانایی تشخیص خوب از بد رو نداره یعنی نمی‌فهمه هرکاری دولت روحانی میکنه درسته

2_ دلواپسان= باید بروند به جهنم چون قدرت تشخیص دارند. ممکنه حرفهاشون به ذائقه رئیس‌جمهور خوش نیاد و در افکار حامیان دولت تأثیر بگذارند.

3_ احمدی نژادیها= باید پاسخگوی همه مشکلات از زمان حضرت آدم تا زمان پسا روحانی باشند مثلا ب. ز. که در دولت هاشمی نطفه‌اش گذاشته شد و از روحانی و هاشمی تقدیر نامه گرفت. ولی احمدی نژاد باید پاسخگو باشد.
دکل نفتی هم که توسط پسر آقای مهاجرانی؛ معاون پارلمانی دولت هاشمی و وزیر ارشاد دولت خاتمی معامله شد ولی دولت احمدی نژاد باید پاسخگو باشد.
ماجرای کرسنت؛ بزرگترین زیان قرارداد نفتی تاریخ ایران که مربوط به دولت به اصطلاح «اصلاحات» و آقای زنگنه وزیر نفت دولت روحانی و همچنین، آقازاده‌ای به نام مهدی هاشمی است، اما احمدی‌نژاد مقصره

4- بی سوادها= کسانیکه که مثل اصلاح طلبان و روحانی فکر نمیکنند و یا نتیجه افکارشان مورد پسند آقایان تدبیری ها واقع نمیشود.

5_ روستائیان= کسانیکه حق ندارند عقاید دینی انقلابی داشته باشند و باید بروند به روستا. (البته روستای بهرمان نوق رفسنجان یا سرخه سمنان میتونن مثل شهریها باشن)

6_ کسانی که به پست یا نون و آبی رسیده‌اند و حامی بی چون و چرای هر کاری هستند که توسط اصلاحات‌چی‌ها و تدبیر و امیدچی‌ها انجام بشه.

7_ بعضی دیگه شهروندان که هنوز به کلاه تدبیر و امید دلبسته اند. شاید از دولت روحانی کلاهی براشون بافته بشه و سر بی‌کلاهشون پوشیده بشه و هنوز ساده دلی بعضی‌ها باعث شده که به این کلاه بی‌پشم دل ببندند.

این تقسیم بندی از ابتدای دولت روحانی تاکنون حاصل شده

* و اینک ما و شما در کدام گروه شهروندی قرارداریم*

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است