منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵
شناسه خبر: 208798
گروه :خبر
13940511000781_PhotoA
 

روحانی در بازدید از شهرک صنعتی اسلام‌شهر:

دولت به تنهایی قادر به اداره اقتصاد کشور نیست

رئیس جمهور گفت: دولت به تنهایی قادر به اداره مطلوب بخش اقتصاد و تولید کشور نیست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌السلام والمسلمین حسن روحانی ظهر امروز در بازدید از شهرک صنعتی اسلام‌شهر اظهار کرد: صادرات غیرنفتی ما باید افزایش یابد و در این راه مردم باید به صحنه بیایند، چرا که دولت به تنهایی قادر به اداره مطلوب بخش اقتصاد و تولید کشور نیست.

وی بیان کرد: بانک‌ها به بخش تولید تسهیلات اعطا کنند، چراکه وقتی هر دوی آنها با یکدیگر به صحنه بیایند، کارها بهتر به پیش می‌روند.

رئیس جمهور با اشاره به لزوم تعامل بخش بانکی و صنعت کشور اظهار کرد: تسهیلات لازم در راستای رونق گرفتن تولید برای پیشرفت و توسعه کشور باید توسط بانک‌ها تامین شود.

وی تصریح کرد: روابط ما با دنیا باید روابط سالم و تعاملی باشد، بعضی‌ها فکر می‌کنند مشکل ما با دنیا، مشکل هسته‌ای بود و حالا که هسته‌ای حل شد، همه چیز تمام شده است. ما باید با دنیا تعامل کنیم همان طور که در هسته‌ای تعامل کردیم باید در سایر موارد نیز با دنیا تعامل کنیم.

 در پایان متذکر شد: از طریق تعامل است که می‌توانیم فضای منطقه را برای فضای جهانی آماده کنیم، امیدواریم بتوانیم به اهداف بزرگ ملت و مقام معظم رهبری در سیاست‌های اقتصادی و مقاومتی که به آنها تأکید کرده‌اند، دست پیدا کنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است