منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
شناسه خبر: 211174
گروه :خبر

وزارت کشور بحرین با اعلام خبر بازداشت عوامل انفجار اخیر در شهر ستره این کشور، مدعی شد عوامل آن با ایران در ارتباط بوده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  نیروهای امنیتی این کشور عوامل انفجار اخیر در شهر ستره را بازداشت کرده‌اند.

بنا در گزارشی به نقل از وزارت کشور بحرین نوشت که عوامل این انفجار بازداشت شده‌اند و در ادامه ادعا کرد که برنامه‌ریزی و حمایت مالی از این انفجار توسط عناصر مرتبط با سپاه پاسداران ایران انجام شده است.

انفجار ستره در تاریخ 28 ژوئیه رخ داد که مقامات بحرین گفتند در آن 2 نیروی پلیس کشته و 6 نفر دیگر مجروح شدند.

پیش از این معارضان بحرین بارها اعلام کرده‌اند که دولت بحرین برای سرپوش گذاشتن بر سیاست سرکوب مخالفان، مکررا معارضان را به اقدامات تروریستی متهم می‌کند و بدون ارائه مدرکی، مدعی دخالت ایران می‌شود.

در خبر خبرگزاری بحرین آمده است که 7 نفر در ارتباط با این حادثه بازداشت شده‌اند و آنان به ارتباط داشتن با ایران اعتراف کرده‌اند. در ادامه نیز ادعا شده است که سه نفر دیگر که با این افراد در ارتباط بوده‌اند، با سپاه پاسداران ایران مرتبط هستند اما برای این ادعا مدرکی ارائه نکرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است