منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
شناسه خبر: 281378
گروه :خبر
13920612000288_PhotoA

عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه دولت به جای واژه‌افرینی برجامی به فکر بهبود وضعیت اقتصادی باشد، گفت: دولت چون در امر اقتصاد دستاوردی نداشته، با طرح «برجام 2» به دنبال تغییر مطالبه مردم از اقتصادی به سیاسی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس، احمد چلداوی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اجرای برجام 2 در حوزه داخل کشور، گفت: دولت در انجام وعده‌های اقتصادی که داده موفق نبوده است و با توجه به فضای انتخابات به دنبال تغییر مطالبات مردم از اقتصاد به سیاست است.

وی تصریح کرد: دولت در تلاش است با اقدامات حاشیه‌ای از پاسخگویی به مطالبات اقتصادی مردم دست بکشد تا در فضای انتخابات بتواند وکیل‌الدوله ها را به مجلس ببرد.

چلداوی با بیان اینکه طرح برجام 2 بازی سیاسی است، گفت: با طرح برجام 2 به دنبال بازی دادن مردم هستند. دولت چون دستاوردی در حوزه اقتصادی ندارد به دنبال طرح چنین موضوعاتی است. خوب است دولت به جای واژه‌‌آفرینی برجامی، به فکر بهبود وضعیت اقتصادی مردم باشد.

عضو هیأ‌ت علمی دانشگاه علم و صنعت در پایان با بیان اینکه برای برجام هزینه‌های سنگینی داده‌ایم، گفت: به همین خاطر نمی‌توانیم بگوییم برجام فتح‌الفتوح بوده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی