منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
شناسه خبر: 239235
گروه :خبر
تجلیل از صادرکنندگان نمونه_017

نماینده ولی فقیه هرمزگان اظهار کرد: دولت باید بر روی صادرات و واردات کشورمان صادر کنندگان ودولت برنامه ریزی کند تا گرفتارهای اقتصادی کم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل ،غلامعلی نعیم آبادی ،نماینده ولی فقیه استان هرمزگان در همایش از صادرکنندگان نمونه استان هرمزگان با اشاره صادرکنندگان گفت: کار شما صادرکنندگان سامان دادن است و اگر صادرات و واردات نباشد مملکت قفل می شود ،اگر کشوری صادرات و واردات بهتر سامان پیدا کند اقتصادش سامان یافته تر است آنچه نداریم را وارد و آنچه را داریم را صادر کنیم .

 

 

 
وی با بیان اینکه اگر بر روی صادرات و واردات کشورمان صادر کنندگان ودولت برنامه ریزی کند گرفتارهای اقتصادی کم خواهد شد،تصریح کرد:در استان هرمزگان هر ساله به غیر صنایع مشکلاتی مربوط به موادی تولید شده توسط کشاورزان را دارا هستیم مثلا محصولی چون پیاز تا کنون هر سال مشکل انباشته شدن را داریم 273 هزار تن در سال گذشته که رقم بسیار بالای است روی دست مردم می ماند.

 

 

 
نماینده ولی فقیه اظهار کرد: در هیچ جای دنیا سیاست گذاری دست کشاورز نیست و این به دست شما و دولت است و آنچه داریم و صادر می کنیم و آنچه را نداریم وارد کنید.

 

 

 
وی افزود:کار شما خدمتگذاری به مملکت است و ما باید کاری انجام دهید که دیگر بحران های سالهای گذشته تکرار نشود که به آن می گویم رنج مقدس که جمعی از کشور بتوانند از هجوم حمله رد شوند و توانسته باشند در بحران کار کنند.

 

 

 
نعیم آبادی افزود:اگر کسی وارد کار بازرگانی شود که احکام دینی آن را نداند باعث می شود در چاه ربا گرفتار شود چنانچهاگر می خواهیم محبوب خدا و از خودت راضی باشی با کوله باری از عظیمی از دانش وارد شوید و دانش دین و کار شما باید نقش تغییر را ایجاد کند .

 

 

 
وی در ادامه بیان داشت :شما در این مملکت طبیبان اقتصادی آن هستید ، سهم خودم از صادرکنندگان تشکر و قدردانی می کنم.

 

 

 

 
نعیم آبادی خاطر نشان کرد:45 درصد جامعه مرزنشین هستند اگر به مرزها توجه نداشته باشیم مشکلاتی همچون قاچاق وجود می آید و باید در این خصوص دولت دقت بیشتری داشته باشدکه این مرزها دارای ظرفیت بالای هستند و یک فرصت طلایی است برای حل مشکلاتشان و با یک سیاست گذاری های مناسب به مشکلات سامان دهیم .

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است