منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
شناسه خبر: 344059
گروه :خبر
IMG15461924

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار کرد: کرد: دولت باید با استفاده از ظرفیت های داخلی نیاز جامعه را تامین کند چنانچه اگر خودمان را بس باشیم و با استفاده از توان و ظرفیت های داخلی نیازمان را رفع کنیم موفق خواهیم بود.

آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به قاچاق گسترده کالا در سطح استان هرمزگان و کشور گفت: اکثز اجناس موجود در بازارهای بندرعباس و سیرجان را کالاهای قاچاق تشکیل می دهد همچنین حجم بالایی از کالا به صورت کلان وارد کشور می شود که برخورد قاطع مسئولان و مردم  را می طلبد و با نظارت بیشتر مانع از قاچاق سازمان یافته شوند.

وی اظهار کرد:مسئولان دولتی با حساسیت بر معضل قاچاق کالا و برخورد با افسار لجام گسیخته قاچاق به بهبود اقتصاد داخلی و تولید ملی کمک کنند.

نعیم آبادی با تاکید بر اینکه تمام افراد جامعه باید در راستای رونق اقتصادی کشور فعالیت کنند،افزود:جامعه در ابعاد مختلف نیازمند مشارکت آحاد مردم است لذا مردم فارغ از مرز بندی و ارزش گذاری بر امور به تولید ملی کمک کنند و با استفاده از اقتصاد درون زا کشور را اداره کنند.

وی با اشاره به فعالیت های گسترده مردم چین و اداره این کشور گسترده اقتصادی با تکیه بر توان داخلی تاکید کرد:اگر جامعه به جایگاه واقعی کار و فعالیت اقتصادی برسد جز در موارد محدودی مانند صنعت هواپیمایی دیگر نیازی به دیگر کشورها نیست .

نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان تصریح کرد: دولت باید با استفاده از ظرفیت های داخلی نیاز جامعه را تامین کند چنانچه اگر خودمان را بس باشیم و با استفاده از توان و ظرفیت های داخلی نیازمان را رفع کنیم موفق خواهیم بود در غیر این صورت به شدت آسیب پذیر خواهیم شد.

وی با اشاره به ورود تجار خارجی به کشور تاکید کرد: بیگانگان برای رضای خدا به و برای کمک به سمت کشور ما نمی آیند بلکه هدفشان چپاول و غارت ذخایر سرزمین ماست لذا باید حواسمان باشد تا با سوء استفاده از امکانات ما کلاه سرمان نرود.

نعیم آبادی با بیان اینکه جامعه روز به روز به سمت تجمل گرایی و اشرافی گری سوق پیدا می کند، گفت:رشد قارچ گونه کاخ های دولتی و بانکی و مصرف گرایی در جامعه گواه این مدعا است که بیانات اخیررهبر انقلاب هشدار به موقعی بود که باید مورد توجه و تامل مردم و دولتی ها قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد:فرهنگ اشرافی گری از مهم ترین آسیب های جامعه است چنانچه اگر روحیه اشرافی گری در جامعه افزایش یابد جامعه به تباهی کشیده می شود لذا مقامات دولتی باید مواظب باشند تا ایم معضل دامن گیر جامعه نشود .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند