منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
شناسه خبر: 217340
گروه :خبر
میرزایی-۴۰۰۰۹۸

امام جمعه پارسیان گفت : تشکیل تعاونیها و وارد شدن سرمایه های بزرگ گره های کور اقتصادی را باز خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر ،حجت الاسلام هادی میرزایی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پارسیان گفت: سران استکبار علیه مردم شریف ایران از دیر باز اهداف راهبردی و شوم را دنبال می کنند، که تنها با عامل نفوذ و رخنه است که به آنها خواهند رسید ولذا در جهت ناکامی دشمن نباید آنها را از نظر دور داشت. وی افزود: صبر و مقاومت،هوشمندی و صلابت، پرهیز از غفلت و منفعل نبودن از راهکارهای مقابله با نفوذ دشمن است.

 

میرزایی ۱۳ شهریور روز تعاون را به همه تلاشگران عرصه خدمت و تعاونگران تبریک گفت خاطر نشان کرد:همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند راهکار تکیه بر مردم و توانمند سازی بخش خصوصی ایجاد تعاونیها و عمومی سازی اعتبارات است.

 

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی جهت پیروزی در جنگ نابرابر اقتصادی با دشمن است و قطعا تشکیل تعاونیها و وارد شدن سرمایه های بزرگ گره های کور اقتصادی را باز خواهد کرد و دولت باید زیرساختها را برای ایجاد تعاونیهای بیشتر آماده کند.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به ۲۵ ذیقعده روز دحوالارض تصریح کرد:این روز صرفا نماد ویژگی عبادی زندگی مومنانه در روی کره خاکی نیست بلکه با دقت در محتوای دعاهایی که در این روز سفارش شده بعد کلان سیاسی و حکومتی که آن را به حکومت امام زمان گره میزند آشکار میگردد.

 

رئیس شورای شورای فرهنگ عمومی پارسیان در ادامه به ۱۷ شهریور اشاره کرد و گفت:این روز سال ۵۷ جمعه سیاه نامگذاری شد و قطعا باعث شد آیندگان بدانند که این انقلاب و این نظام به آسانی به دست نیامده و برای بقای آن شهامت ،شجاعت و ایثار می خواهد و دشمنان ملت بدانند ،همچنان که ۱۷ شهریور را پشت سر گذاشته ایم تمام موانع را ازجلوی خود بر خواهیم داشت و نمی توانند این دریای متلاطم را از خروشیدن علیه ظلم و ستم باز دارند.

 

 

امام جمعه پارسیان در پایان خطبه های این هفته در خصوص اجرای حکم در ملاء عام تصریح کرد:در مورد اجرای این حکم دو مطلب وجود دارد یکی اینکه هدف تنبیه و اصلاح خود شخص می باشد و یکی اینکه درسی است برای دیگران که اردو گیری اشتباه نداشته باشند ، ایشان ضمن تقدیر از برخورد قاطع دستگاه قضا تاکید کرد:عده ای دارند این موضوع را فرقه ای قلمداد می کنند اما در واقع چنین نیست .

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی