منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۸
شناسه خبر: 219102
گروه :خبر
image374118

دولت استخر، سونا و جکوزی نمی تواند اقتصاد مقاومتی را اجرا کند/ به اجبار پای معامله برجام رفته ایم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سید حسین نقوی حسینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در مجمع عمومی بسیج گفت: در عرصه بین المللی در حال یک معامله هستیم که بر آینده ما تاثیر دارد.

 

عضو ارشد تیم بررسی برجام اظهار کرد: به اجبار پای این معامله رفته ایم زیرا اقتصاد مقاومتی را طی سالیان گذشته اجرا نکرده ایم.

وی خاطر نشان کرد: همه می گویند که معامله بد است و مشکلات مختلفی پیدا خواهیم کرد ولی باید بگوییم که کسی اقتصاد مقاومتی را اجرا نکرده و به دستورات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این خصوص از مسئولین مسئولین توجه نشده است.

نقوی بیان کرد: امروز شاهد این روایت هستیم و می بنیم که بعد از اینکه چندین سال رهبر بر اقتصاد مقاومتی دستور داده اند و ما نیز آن را اجرا نکرده ایم پس باید مشکلات امروز را شاهد باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: منطقه اقتصادی ویژه ورامین در دولت نهم تصویب شد و در کمیسیون اقتصادی مجلس نیز آن را تصویب گردید زیرا این منطقه خروج بن بست عرضه تولیدات داخلی و یک امر حیاتی برای منطقه ما است.

سخنگوی تیم بررسی برجام تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی ما وارد صحن مجلس شد ولی دولت جدید این مصوبه را پس گرفت و بعد از پیگیری دو ساله از این دولت هیچ چیزی بیرون نیامد.

نقوی خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیریت است و دولت استخر و جکوزی و سونا نمی تواند اقتصاد مقاومتی را اجرایی کند.

وی افزود: شش ماه است که از استاندار درخواست جلسه کرده ام تا مشکلات کارخانه های اصلی این منطقه مانند قند، روغن و آجر که در معرض ورشکستگی است را بررسی کنیم ولی تا امروز این جلسه برگزار نشد.

نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا ضمن بیان اینکه ظرفیت و امکانات داریم ولی باید مدیریت شود گفت: به وزیر راه و شهرسازی دولت دهم اعلام کردم که می توانم ۱۰صبح جلسه داشته باشم که در پاسخ گفت می توانیم این جلسه را ۵ صبح نیز داشته باشیم زیرا ساعت ۴ صبح با رئیس جمهور جلسه دارم، وقتی پیگیر شدم آقای آخوندی اعلام کرد که رئیس جمهور ساعت ۳ صبح با وزیر ارتباطات و ۴ صبح نیز با من جلسه دارد.

عضو ارشد تیم بررسی کننده برجام بیان کرد: رهبر اعلام کرده اند که چشم به لوزان و وین نداشته باشید بلکه باید داخل کشور داشته باشید.

نقوی افزود: ورود بسیج را به اجرای دستورات رهبری مبارک می دانیم، بعد از اینکه از مسئولین دولتی دلسرد شدیم به آقای نقدی اعلام کرده ایم که دولت ورود پیدا نمی کند و شما در مسئله کشاورزی ما ورود داشته باشید و نهرهای ما را سیمانی کنید تا آب کشاورزی منطقه ما هدر نرود که سردار نقدی نیز به مسئول بسیج سازندگی استان تهران دستورات لازم را ابلاغ کرد.

وی تصریح کرد: امیدواریم که همگان در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان