منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳
شناسه خبر: 221501
گروه :خبر
13920712000367_PhotoA

نمایندگان کنگره آمریکا که اکثریت جمهوری‌خواه هستند، هشدار داده‌اند اگر بودجه «والدین برنامه‌ریزی شده» تصویب شود، بودجه فدرال را تأیید نمی‌کنند و همین امر آمریکا را یکبار دیگر در معرض تعطیلی قرار می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نمایندگان کنگره آمریکا تهدید کرده‌اند که اگر به طرح برنامه‌ریزی برای والدین شدن بودجه تعلق گیرد، ظرف دو هفته بودجه فدرال را تصویب نمی‌کنند تا به تعطیلی دولت فدرال منجر شوند.

طبق این گزارش، کنگره هشدار داده است که بودجه دولت را تصویب نمی‌کند، همانطور که در گذشته نیز چنین کاری کرد.

با اینحال، «جفری میمز» کمیسیونر «دیتون» ششمین شهر بزرگ ایالت «اوهایو» می‌گوید که به وقوع پیوستن این تهدید برای هزاران نفر از خانواده‌هایی که به دولت وابسته هستند و آنهایی که برای دولت کار می‌کنند، ممکن است.

مقامات این شهر می‌گویند هزاران نفر از اهالی محلی می‌توانند تحت تأثیر تعطیلی دولت فدرال قرار گیرند و ابراز امیدواری کرد که سناتور جمهوری‌خواه ایالت اوهایو خط و خطوط هم‌حزبی‌های خود را که تهدید به تعطیلی دولت فدرال کرده‌اند، دنبال نکند.

برخی از مخالفت‌های جمهوری‌خواهان به واسطه آن است که اخیراً گروههای مخالف سقط جنین یک کلیپ ویدئویی منتشر کردند و طرح والدین برنامه‌ریزی شده را به فروش بافت جنینی برای تحقیقات پزشکی متهم کردند.

روز جمعه هفته گذشته، جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا به قطع بودجه سازمان والدین برنامه‌ریزی شده رأی دادند.

تعطیلی دولت فدرال نه تنها بر مزایا و خدمات دولتی تأثیر منفی می‌گذارد بلکه بر بسیاری از شغل‌ها در تپه «میامی» نیز تأثیر منفی می‌گذارد.

طبقه گفته مقامات شهر دیتون، تعطیلی دولت فدرال در سال 2013، موجب شد که حدود 9 هزار نفر از کارکنان پایگاه نیروی هوایی «رایت پترسون» بدون حقوق و دستمزد به خانه‌های خود بازگردند. تأثیر بزرگتر آن بر روی پیمانکاران دولتی و حتی کسب و کارهای خرد در همان اطراف شد.

این گزارش می‌افزاید، یک گروه دیگری که در معرض خطر تعطیلی دولت فدرال قرار دارد، آنهایی هستند که بازنشسته شده‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است