منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
شناسه خبر: 268417
گروه :خبر
image600590

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص مجازات افراد متجاوز به کشور گفت: این موضوع به نتیجه بازجویی‌ها بستگی دارد و اگر تعمدی در کار بوده باشد، حتما این افراد باید مجازات شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محمدرضامحسنی ثانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دستگیری 10 نظامی آمریکایی گفت: نیروی دریایی سپاه با قوت با این موضوع برخورد کرد و الان هم این متجاوزان در بازداشت سپاه هستند.

وی افزود: بار اولی نیست که این تجاوزات صورت می‌گیرد و مسئله‌ای که در این خصوص حائز اهمیت است این است که ما می‌توانیم با قوت از مرزهای کشورمان دفاع کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دستگیری سربازان آمریکایی نشان از قوت نیروهای امنیتی سپاه در مرزهای کشور دارد عنوان کرد: اگر به گفته آمریکایی‌ها این موضوع سهوی بوده، دولت آمریکا باید عذرخواهی جدی از ایران داشته باشد.

محسنی ثانی ادامه داد: بازجویی‌ها از سربازان دستگیر شده باید صورت بگیرد و اگر نتیجه این بازجویی‌ها این بود که عمدی در کار بوده و این افراد به دنبال غرض‌ورزی بوده‌اند باید برخورد قاطع قضایی با آن‌ها صورت بگیرد.

وی در خصوص مجازات افراد متجاوز به کشور گفت: این موضوع به نتیجه بازجویی‌ها بستگی دارد و اگر تعمدی در کار بوده باشد، حتما این افراد باید مجازات شوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است