منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
شناسه خبر: 248262
گروه :خبر
4

فرماندار سیریک از برگزاری دوره های آموزش خانواده با هدف ارتقای جایگاه و منزلت خانواده در روستاها و شهرها سیریک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعیدالله مبارکی افزود: یکی از نهادهای مهم و موثر در تکوین شخصیت و تربیت کودکان و نوجوانان نهاد خانواده می باشد که با توجه به اهمیت این موضوع امور بانوان فرمانداری با همکاری امور بانوان ادارات و نهادهای شهرستان جهت تحکیم بنیان خانواده ها دوره های آموزش خانواده را در سطح شهرستان شروع کرده است.
فرماندار شهرستان سیریک تصریح نمود: آموزش خانواده ها یکی از مهمترین رکن های رکین اجتماع است که تعلیم و تربیت و فراهم کردن شرایط مناسب و مساعد برای بروز و ظهور استعدادها و توانمندی های در خانواده ها باعث شکوفایی و رونق جامعه خواهد شد.
مبارکی یادآور شد: آگاه ساختن اولیا نسبت به مسائل دینی، تربیتی، مشاوره ای و روانی با رویکرد یکسان سازی و همسویی نظام تربیت خانواده یقینا وسیله ای برای پیوندهای اخلاقی و انسانی است و می تواند نحوه رفتار همسران با یکدیگر به منظور اثرگذاری مثبت بر تعلیم و تربیت فرزندان در خانواده را تقویت سازد.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز داشت: با توجه به اهمیت موضوع خانواده در جامعه و نقش بی بدیل این نهاد در شکوفایی و رونق جامعه فرمانداری سیریک با تشکیل منظم و منسجم کمیسیون ها و کارگروهای خانواده بصورت ستادی و راه اندازی کاروان آوای تدبیر به صورت سیار در سطح شهرها و روستا این مهم را عملی ساخته است.
وی با بیان اینکه در صورت آگاهی کامل خانواده ها به مسائل آموزشی و اعتقادی ضمن تحکیم بنیان خانواده باعث تربیت نسل های موثر برای آینده جامعه برای کشور می شود اظهار داشت: مجموعه امور بانوان شهرستان با مدیریت امور بانوان فرمانداری با توجه به اولویت ها و شناسایی مناطق از لحاظ مختلف با استفاده از اساتید، کارشناسان و روانشناسان اقدام به آموزش در سطح روستاها کرده است.
مبارکی اضافه کرد: در این طرح علاوه بر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، شهرداری سیریک ، آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان ، هلال احمر ، بخشداری ها و شهرداری ، دهیاران و شوراهای اسلامی با مجموعه امور بانوان همکاری لازم در اجرا و برگزاری دارند.
فرماندار سیریک بیان کرد: با اجرای این طرح که مورد استقبال عامه بانوان شهری و روستایی قرار گرفته ضمن رصد مسائل و مشکلات مردم بویژه جامعه بانوان در شهرستان بسیار تاثیر گذار و مفید واقع شده است.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور