منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۵
شناسه خبر: 209493
گروه :خبر
Picture1

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بستک گفت: اموزش و مهارت های گفتگو و ارتباط موثر با خانواده در مسجد جامع روستای فتویه باحضور کارشناس امور پیشگیری برگزارشد که در این مراسم حدود 80نفر زن مشارکت داشتند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، علی غنایی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بستک طی گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار جهانگیریه با تاکید بر اموزش ارتباط موثر باخانواده گفت: ارتباط میان فردی ، فرآیندی است که در آن اطلاعات ، مفاهیم و احساسات را با پیامهای کلامی و غیرکلامی با دیگران در میان می گذاریم ، این ارتباطات نماد و نشانه هویت و کمال انسان است. ارتباطات موثر ، موجب کیفیت روابط و در مقابل ارتباطات غیرموثر مانع شکوفایی و تخریب روابط می شود .

 

 

ایشان درمورد پیشگیری از آسیب های اجتماعی ازجمله طلاق و اعتیاد گفتند : بهزیستی دورهای اموزشی لازم در سطح شهرستان مانند روستاهای فتویه ، دهتل و رودبار و نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد هم در بخش جناح و روستای فاریاب وبخش هرنگ کوخرد برگزار کرده است که با استقبال خوبی مواجه شد و ان شاالله برنامه هایی برای برگزاری دوره های اموزشی پیشگیری از اسیب های اجتماعی در سطح شهرستان در پیش رو داریم .

 

 

درحاشیه این دوره اموزشی احمد مدنی کارشناس امور پیشگیری به خبرنگار جهانگیریه اظهارداشت ازدواج دری گشوده به ارزشمندترین مواهب زندگی است و ساختار بنیادین یک جامعه پایدار است ، اما به واقع زندگی‌های کنونی مفهوم واقعی ازدواج را در بر گفته است ، بطور قطع انتظارات زوج‌های امروزی بسیار متفاوت از ازدواج‌هایی است که سال‌ها و حتی قرن‌ها پیش می‌زیستند.

 

 

امروزه پیشرفت تمدن با پیچیدگی‌هایی روز ، افزایش تمام جنبه‌های زندگی بشری و از جمله زندگی زناشویی را تحت تاثیر قرار داده است ، اما با تمام این تغییرات خانواده همچنان هسته اولیه اجتماع به شمار می‌رود و حفظ کیان آن از ضروریات است، در برخورد با هر نوع پیچیدگی در زندگی مستلزم مهارت و تخصص است به طور قطع مهارت کلیدی در تمام روابط از جمله روابط زندگی مشترک همان “گفتگو” است.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان