منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ دی ۱۳۹۴ - ۹:۲۸
شناسه خبر: 257358
گروه :خبر
729410
 

معاون پرورشی آموزش و پرورش سیریک:

دوره آموزش خبرنگاری در سیریک برگزار شد

معاون پرورشی آموزش و پرورش سیریک گفت: دوره آموزش خبرنگاری در شهرستان سیریک باشرکت 43 نفر از دانش آموزان و فرهنگییان علاقمند به حوزه خبرنگاری برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، ابراهیم ملاحی در این دوره گفت: استعدادهای خوبی در زمینه خبرنگاری در مدارس شهرستان وجود دارد که در صورت برگزاری دوره های متوالی آموزش این حرفه قطعا در آینده ای نزدیک در نقاط مختلف شهرستان خبرنگاران خوبی پرورش خواهند یافت .
معاون پرورشی آموزش و پرورش سیریک تصریح نمود: در دوره ی آموزش خبرنگاری همه تلاش ما بر این است که اصول اولیه کار خبری به دانش آموزان آموزش داده شود تا استعدادهای نهفته و علاقمندی این قشر پویا و با تحرک در چهارچوب اصول و ضوابط حوزه خبرنگاری شکوفا شود.
ملاحی یادآور شد: طرح هر مدرسه یک خبرنگار از جمله طرح های خوبی است که می تواند علاوه بر کمک به شکوفایی استعدادهای خبری دانش آموزان در راستای معرفی ظرفیت های همه جانبه مدارس ، مجموعه آموزش و پرورش و حتی محل سکونت و زندگی خودشان نقش موثر و سازنده ای داشته باشند.
معاون پرورشی آموزش و پرورش سیریک خاطرنشان کرد: کار خبری کار بسیارسختی و درعین حال حرفه ای لذت بخش و شیرینی است که برای موفقیت در آن باید عاشق آن باشی و اگر بعنوان یک شغل به آن نگاه کنی موفقیت چندانی حاصل نمی شود .
این مسئول ابراز داشت: از آنجائیکه خبرنگاری حرفه ای بسیار مهم و رسالتی خطیر و حساس برعهده دارد باید دقت ، صداقت و سرعت عمل داشته باشد برای اینکه گاهی یک خبرنگار با جابجایی و تغییر یک کلمه یا جمله می تواند بار منفی یا مثبت به جامعه وارد کند پس باید دقت کرد که اصل و واقعیت خبر مدنظر قرار گیرد و خبری که منتشر می کنیم ارزش خبری داشته باشد که رسالت یک خبرنگار همین است.
انتهای پیام/ق

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است