منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴
شناسه خبر: 327662
گروه :خبر
image-1

برخورد خودروی پراید با موتورسیکلت بازهم در کلاف سردرگم دوربرگردان های پارسیان به خیر گذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛برخورد خودروی پراید با موتورسیکلت بازهم در کلاف سردرگم دوربرگردان های پارسیان به خیر گذشت.حادثه ای که در آن راکب موتورسیکلت با حضور به موقع اورژانس سطح شهر به بیمارستان انتقال یافت.

 

ساخت و توسعه ی راه ها و جاده ها یکی از پیش شرط های اصلی رشد و توسعه به شمار می رود؛ مشروط بر آنکه ایمنی در راه ها و خطوط ارتباطی به مطلوب ترین شکل ممکن فراهم شود و ارتباطات و تبادلات حمل و نقلی در بستری امن و ایمن صورت پذیرد.

 

حداقل این است که تابلوها و علائم موردنیاز در محل دوربرگردان ها نصب شود که از فاصله ۵۰۰ متری به راننده نشان دهد که به دوربرگردان نزدیک می شود.

 

هرساله افراد زیادی در جاده های و مسیرهای بین شهری جان خود را ازدست می دهند همچنین دلایل بسیاری در پدید آمدن این آمارها نقش دارند که بخشی از آنها به فرهنگ رانندگی افراد، ساختار جاده‎ها، زیر‎ساخت‎های ترافیکی و غیرایمن بودن خودروها و تجهیزات خودرویی در کشور بستگی دارد.

 

سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ، خواب آلودگی در حین رانندگی و وجود جاده‎ها و تجهیزات غیراستاندارد در صدر مواردی هستند که همه ساله باعث بروز تصادفات فوتی و جرحی بی‎شماری در کشور وخصوصا شهرستان پارسیان می‎شوند، تا جایی که کشور ما را در زمره پر تصادف‎ترین کشورهای دنیا قرار می‎دهند.

 

کمبود علائم، نبود چراغ های روشنایی نبود علایم راهنمایی و هشدار دهنده سر دوربرگردان های سطح شهر، دوربرگردان های غیرمجاز و سرعت گیرهای غیراستاندارد  دوربرگردان های سطح شهر پارسیان را به دوربرگردان هایی تبدیل کرده است که هر لحظه بوی مرگ از آن استشمام می رسد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی