منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶
شناسه خبر: 206873
گروه :خبر
13940430000252_PhotoA

از روز چهارشنبه ۲ فیلم اجتماعی به ترکیب اکران فیلم‌های عید فطر اضافه شدند که «دوران عاشقی» ساخته علیرضا رئیسیان ظرف ۲ روز نمایش توانست ۱۱۵ میلیون تومان از گیشه کسب کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، از روز چهارشنبه 7 مردادماه به ترکیب اکران دو فیلم «دوران عاشقی» (علیرضا رئیسیان) و مردن به وقت شهریور (هاتف علیمردانی) اضافه شد. این دو فیلم در گونه اجتماعی جای می گیرند و فضایی جدی را دنبال می کنند که  با توجه به آمار فروشی که ارایه شده است «دوران عاشقی» با توجه به موضوع خانوادگی که در فیلم ارایه شده توانسته موفق عمل کند و به فروش 115 میلیون تومان دست یافته است.

امیر قطبی مدیر فروش دفتر فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره وضعیت فروش دو فیلمی که توسط دفتر فیلمیران هم اینک پخش می شود توضیح داد: نهنگ عنبر که در هفته یازدهم فروش خود قرار دارد هنوز هم با اقبال از سوی مخاطب مواجه شده و شب گذشته (8 مردادماه) به فروش 70 میلیون در تهران رسید. این فیلم  ظرف مدت 67 روز نمایش 4 میلیارد و 30 میلیون تومان در تهران و در شهرستان 1 میلیارد و 600 میلیون تومان فروش داشت که فروش کل آن 5 میلیارد و 630 میلیون تومان است.

وی درباره نمایش فیلم دوران عاشقی و فروش آن گفت:این فیلم از روز چهارشنبه به نمایش درآمد و هم اینک  26 سالن سینما در تهران دراختیار دارد که ظرف  دو روز نمایش به فروش 115 میلیون تومان دست یافت. این فیلم در اولین روز نمایش (چهارشنبه) 40 میلیون تومان و پنج شنبه  75 میلیون تومان فروش داشت.

دفتر بامداد فیلم نیز فروش فیلم سینمایی «عصر یخبندان» را درتهران و شهرستان این گونه اعلام کرد: فروش فیلم در تهران 1 میلیارد و 50 میلیون تومان و در شهرستان 450 میلیون تومان بوده است که فروش کل آن 1 میلیارد و 500 میلیون تومان است.

خزاعی مدیر فروش پخش نور تابان وضعیت فروش فیلم «گینس» را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شب گذشته در سینما کورش با فروش 7 میلیون تومان و در سینما آزادی با فروش 12 میلیون تومان مواجه بودیم . تاکنون فروش فیلم در تهران 1 میلیارد و 800 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 800 میلیون تومان دست یافتیم. مجموع فروش فیلم 2 میلیارد و 600 میلیون تومان خواهد بود.

وی ادامه داد: در تهران تهران 35 سالن سینما در اختیار داریم و حدود 64 سینما ی فعال در  شهرستان فیلم «گینس» را نمایش می دهند.

«مردن به وقت شهریور» و «خداحافظی طولانی» به ترتیب توسط دفتر شکوفا فیلم و هدایت فیلم پخش می شوند تا زمانی که مشغول آماده سازی گزارش بودیم فروش فیلمها از سوی دفتر اعلام نشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است