منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۷
شناسه خبر: 244216
گروه :خبر
13940513000251_PhotoA

مخاطبان همچنان از فیلم «محمد رسول الله(ص)» استقبال می‌کنند و در میان آثار اکران شد «شیفت شب» توانست نظر علاقه مندان به سینما را جلب کند و در مدت دو روز به فروش 50 میلیونی دست یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، این روزها تعدد اکران فیلم ها کار را برای همه سخت کرده است از صاحبان فیلم گرفته تا مخاطبانی که قرار است براساس انتخاب و تصمیم به سراغ سالن های سینمایی بروند. هم اینک در برخی از سالن های سینما بیش از 15 فیلم اکران است که به نظر می رسد باید دراین باره تدبیری صورت بگیرد از روز چهارشنبه سه فیلم سینمایی «شیفت شب» و «ناهید» و «این سیب هم برای تو» به دیگر فیلم های اکران شده اضافه شد. در این میان همچنان فیلم سینمایی محمد رسول الله ساخته مجیدی مجیدی مورد توجه مخاطب قراردارد.

محمدرضا صابری مدیر پخش دفتر فیلم نورتابان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم توضیح داد: شب گذشته (28 آبان) فروش فیلم 65 میلیون تومان بوده است و تا کنون به فروش  13 میلیارد و 300میلیون تومان رسیده ایم.

وی درباره اکران بین المللی فیلم توضیح داد: فیلم به ترکیه ارایه شده است و دوبله در ترکیه زیر نظر آقای مجیدی در حال انجام است به محض آماده شدن دوبله و تایید آقای مجیدی اکران فیلم در این کشور آغاز خواهد شد.

امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «چهارشنبه19 اردیبهشت» گفت:فیلم سینمایی «چهارشنبه 19 اردیبهشت» 23روز نمایش داشته که تاکنون در تهران به فروش 330 میلیون تومان دست یافته است این فیلم در سالن های شهرستان به فروش 80میلیون دست یافت و کل فروش فیلم 410 میلیون تومان بوده است.

وی درباره فروش فیلم «چهارشنبه خون به پا می شود» توضیح داد: این فیلم  به فروش 65 میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش 20 میلیون و در کل به فروش  85 میلیون تومان نائل شد. هر دو فیلم شب گذشته با فروش فیلم 12 میلیون تومان روبرو شد.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» و اقبال مخاطب به خبرنگار فارس گفت: فروش فیلم بسیار خوب بوده است و تاکنون به فروش 335 میلیون تومان دست یافته است. فیلم چهارشنبه شب با فروش 34 میلیون و پنج شنبه شب به فروش 36 میلیون تومان دست یافت و اقبال خوبی داشت.

علی شعبانی مدیر پخش دفتر رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم های «360 درجه» و «پدر آن دیگری» توضیح داد»: فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به فروش 280  میلیون تومان در تهران رسید. این فیلم  در شهرستان ها به فروش60  میلیون دست یافت میلیون تومان نائل شده است  و در کل340میلیون تومان دست یافت.

وی درباره فروش فیلم «شیفت شب» توضیح داد: فیلم در دو روز گذشته با اقبال خوبی مواجه شد این فیلم 22 سالن در اختیار دارد و حدوداً به فروش 50 میلیون تومان دست یافته است. این فیلم از چهارشنبه هفته جاری در شهرستان‌ها اکران خواهد شد.

آمار فروش فیلم سینمایی «جامه دران» نیز نسبت به کارهای دیگر اجتماعی خوب است و تاکنون بیش از 250 میلیون تومان فروخته است.

پیمان سنماری از دفتر نیکان فیلم درباره فروش فیلم «ناهید» توضیح داد:روز چهارشنبه فیلم به دلایل فنی تنها در تعداد محدودی از سالن ها اکران شد.از روز گذشته فیلم را در سینماهای تهران اکران کردیم و ظرف دو روز گذشته با فروش 20 میلیون تومان در تهران مواجه شدیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است