منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۱
شناسه خبر: 185073
گروه :خبر
تراکمه-۸۷۰۷-300x199

معاون استاندار هرمزگان تأکید کرد: دهیاران، شوراها و مسئولین باید با مردم شفاف برخورد کنند تا آنان نیز در جریان برنامه‌ها و ریز هزینه‌ها قرار بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، بابک تراکمه معاون عمرانی استانداری هرمزگان در گردهمایی دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان پارسیان گفت: اعتبارات سال ۹۴ استان مبلغی معادل ۱۹۰ میلیارد تومان است که از این میزان ۸۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌های شهرداری بندرعباس اختصاص دارد و مابقی در کل استان توزیع می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: این اعتبارات از طریق کمیته برنامه ریزی توزیع می‌شود و نیاز سنجی دقیق و شفافی صورت خواهد گرفت.

معاون استاندار هرمزگان تأکید کرد: دهیاران، شوراها و مسئولین باید با مردم شفاف برخورد کنند تا آنان نیز در جریان برنامه‌ها و ریز هزینه‌ها قرار بگیرند.

تراکمه با اشاره به وعده‌های بدون کارشناسی گفت: ما نباید به مردم وعده بیخود بدهیم و خدای ناکرده دید مردم را نسبت به دولت بدبین کنیم در حالی که با شفافیت برنامه‌ها مردم سطح‌سنجی خوبی می‌توانند نسبت به اعتبارات و میزان توقعات داشته باشند.

معاون استاندار هرمزگان تصریح کرد: مدیریت صحیح اجرا مدیریتی است که اعتبارات را بر اساس عدل و در نظر گرفتن شرایط موجود تقسیم کند و از برخورد احساساتی پرهیز کند.

تراکمه با اشاره به سرعت توسعه بندرعباس گفت: عوامل زیادی در رشد سریع شهر بندرعباس دخالت داشته و گذشته بیست و چهار سال قبل بندرعباس تا کنون چهره این شهر را متحول کرده که نشان از مدیریت صحیح این شهر دارد و این تحول می‌تواند به عنوان یک الگوی موفق مدیریتی تعمیم داد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است