منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
شناسه خبر: 264114
گروه :خبر
13941013000834_PhotoA

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه این خیلی عادت بد و مرض بدی است که بعضی‌ها از نزدیکی‌های انتخابات دائم در کوس نامطمئن بودن انتخابات می‌دمند، گفتند: تخلفات سازمان‌یافته که نتیجه انتخابات را تغییر دهد ابدا وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ائمه جمعه سراسر کشور صبح امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

برخی از مهم‌ترین محورهای بیانات رهبر معظم انقلاب در این دیدار در ادامه می‌آید:

*برخی معتقد بودند حکومت اسلامی است و انتخابات نیازندارد؛ امام فرمودند انتخابات باید باشد و مردم تصمیم بگیرند.

* انتخابات را نباید خراب کرد، این خیلی عادت بد و مرض بدی است که بعضیها از نزدیکی‌های انتخابات دائم در کوس نامطمئن بودن انتخابات می‌دمند.

* انتخابات درهمه دوره‌ها سالم بوده، تخلفات سازمان‌یافته که نتیجه انتخابات را تغییر دهد و عدم رعایت مسئولان دولتی و غیردولتی در انتخابات ابدا وجود ندارد.

*رفتار همه دولت‌هایی که دراین بین بودند و برخی از لحاظ سیاسی 180درجه تفاوت داشتند درباره انتخابات درست بوده، چارچوب قوانین و مقررات و آدمهایی که موظف و مراقبند نمی‌گذارد انتخابات دچار این اختلال شود.

*حق نامزد انتخابات جزء حق الناس است،‌ اگر آدم صالحی است او را رد نکنیم و اگر آدم ناصالحی است راهش ندهیم.

* اگر در انتخابات خبرگان یا مجلس یا هر انتخابات دیگری از ورود آدمی که صلاحیت قانونی ندارد اغماض کنیم و دقت نکنیم،این باطل و خراب کردن حق مردم و ضدحق الناس است.

* حفظ امانت از ابعاد دیگر حق الناس است، کسانیکه اداره صندوق‌ها در اختیار آنهاست باید کمال امانت را رعایت کنند، اندک تخلفی در این زمینه ها خیانت در امانت است.

*پذیرش نتیجه قانونی انتخابات،بعد دیگر حق الناس است.

*درسال88 حرف منکر و مستنکری را مطرح کردند که تقلب شده و انتخابات باید برهم بخورد،انتخاباتی که 40میلیون مردم درآن شرکت کرده بودند.

*کسانیکه فهرست‌های انتخاباتی می‌دهند رعایت حق را بکنند و رفیق‌بازی و جناح‌بازی را دخالت ندهند و آنکس را که شایسته‌تر است به مردم معرفی کنند.

*مردم به مجموعه‌هایی که واقعاً قابل اعتمادند،اعتمادکنند،بعضی‌ها قابل اعتماد نیستند و از روی صفا،واقعیت و علاقمندی به انقلاب فهرستی را پیشنهاد نمی‌کنند بلکه مقاصد دیگر و گاهی مقاصد فاسد دارند.

*مردم توجه کنند که فهرست‌ها از کجا و از طرف چه‌کسی پیشنهاد شدهاست؟

ادامه دارد

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است