منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۱۷
شناسه خبر: 180813
گروه :خبر
6kegavd

چند سالی است که بشاگرد از بخش به شهرستان ارتقا، پیدا کرده است،مثل خیلی از بشاگردیها خوشحال و امیدوار شدم. به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ خوشحالی ام از این جهت بود که بخش محروم بشاگرد به شهرستان تبدیل میشود و رفا، مردم وفرهنگ اجتماعی مردم روز به روز بهتر میشود. امیدواریم از این […]

چند سالی است که بشاگرد از بخش به شهرستان ارتقا، پیدا کرده است،مثل خیلی از بشاگردیها خوشحال و امیدوار شدم.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ خوشحالی ام از این جهت بود که بخش محروم بشاگرد به شهرستان تبدیل میشود و رفا، مردم وفرهنگ اجتماعی مردم روز به روز بهتر میشود.

امیدواریم از این جهت بود که بشاگرد شهرستان میشود و بودجه مستقل اختصاص پیدا میکند و روستاهای شهرستان از نظر امکانات و خدمات وبخش سلامت و بهداشت بهتر میشود و اشتغال برای جوانان ایجاد میشود.

بشاگرد شهرستان شد و مثل بقیه شهرستانها بودجه مستقل به شهرستان اختصاص پیدا کرد و به روستاها از طریق شوراها و دهیاریها بودجه تقسیم شد ولی امیدواریم به نا امیدی تبدیل شد.

چرا؟؟…

بودجه ای که به یک شهرستان یا روستا اختصاص پیدا میکند باید برای بخش خدمات وبهداشت ورفع مشکلات مردم ورفع بیکاری جوانان استفاده شود.باید معابرو جاده وآسفالت وپارک و بخش سلامت وبهداشت مردم صرف شود.از آنجایی که بودجه باید به صورت عادلانه و صحیح هزینه شود ومشکلات شهرستان و روستا حل شود ولی نمیدانم بودجه به چه شکلی مصرف میشود که هیچ نشانه ای از امکانات وخدمات شهری و روستایی به چشم نمیخورد و هیچ اثری از رفع مشکلات مردم نیست.

بنده کاری به مرکز شهرستان ندارم که مسئولین کوتاهی میکنند یانه ولی مربوط به روستای خودم موظف هستم که حساس  و کنجکاو شوم ، بودجه ای که به روستایم اختصاص پیدا کرده کجا و چجوری هزینه میشود که هیچ اثری از خدمات و پیشرفت شهر و روستایم به چشم نمیخورد.

آیا نباید یک نهاد یا ارگانی باشد که پیگیری کند و همیشه سرکشی و حسابرسی کند از شوراها و دهیاریها و مسئولین شهرستان؟؟آیا نباید نظارتی باشد بر بودجه اختصاص یافته شهرستان؟؟

معمولا در هر نهاد و سازمان یا شهری که نظارت خوب و دائمی نباشد حتما به سمت تخلف و فساد سوق پیدا میکند.بنده از سر دلسوزی این مطلب را نوشتم ،نه کینه و خصومتی با کسی یا افرادی دارم نه از سر بیکاری و بی حوصلگی این مطلب را نوشته ام.هدف بنده اجرای عدالت و قانون توسط مسئولین محترم است.

درپایان از خداوند متعال موفقیت برای مسئولین محترم و پیشرفت و سربلندی برای مردم و شهرستانم آرزومندم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند