منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
شناسه خبر: 206928
گروه :خبر
1780426

شاید من و تو مسافر آن هتل بودیم در آن شعله های آتش سوزان طبقه 2 راه فراری نداشتیم ، ناگه از پیچ و خم پله مردی خود را به ما می رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، یکی  از هرمزگانی های ساکن اروپا  بعد از  مطلع  شدن  نحوه ی  جان  باختن  آتشفشان  فداکار  بندرعباسی  در  دل نوشته ای احساسات خود را  از  این  عمل  شایسته  بیان  کرد.

 

شاید من و تو  مسافر آن هتل بودیم  در آن شعله های اتش سوزان طبقه 2 راه فراری نداشتیم ،  ناگه از پیچ و خم پله  مردی  خود را به ما می رساند ، دستمان گرفته با خود از پله ها به پایین  می برد وسط راه دیگر از نفس افتاده ایم جز دود هوایی نیست که تنفس کنیم ، به سرفه افتاده ، ناگه ماسکی بر روی بینی خود حس می کنم و هوای که دوباره  جان  می دهد ، او به ترتیب یک به یک  ما اکسیژن  می دهد به طبقه هم کف می رسیم  هوای تازه  به مشام ما می خورد او هنوز دست ما را رها نکرده ، دیگر  رمقی نیست ،زانویش شل می گردد ، روی زمین می نشیند ، گویا کره زمین دور سرش می چرخد ، چشمانش سیاهی می رود .

 

دودهای سیاه در ریه هایش کار خود را کرده بود او رفت تا ما زنده بمانیم ،جان داد ، تا ما جان ندهیم ، فکر نکرد ،که در خانه خانواده ای منتظرشن  ، می خواست خانواده ای نجات دهد ! ققنوس شد در اتش  هرمز هد هد شد و پر کشید به دیار سلیمان …

 

امروز شنبه روز وداع با  اوست در بندرعباس  شرمنده گشتم از سکوت  رسانه ها ، بی محلی به این فداکاریها  ، نه پیام وزیری ، نه داجویی  از خانواده و بچه های یتیمی ، امروز روز و داع با برکت جوذری است در بندر عباس امروز  روز ودای ما با ققنوس شهر  ما است امروز او را تنها نمی گذاریم. ما خود ، همه رسانه می شویم و تو را همراهی می کنیم.

 

امروز روز وداع با جوهری است ای بندرعباسی این اتش نشان فداکار شهرت را  تنها نگذار در روز  معراجش مراسم تشیع جنازه آتش نشان برکت جوذری ساعت ۱۶:۳۰ روز شنبه دهم مرداد ماه نود وچهار از منزل شهید به آدرس: الهیه جنوبی،پشت ورزشگاه خلیج فارس،کوچه آرمان پنج فردا تو را یکصدا  فریاد می زنیم امروز بندر عباس به پاس خدماتت  تو را فریاد میکند.

 

 

انتهای پیام/س

 single
اخبار مرتبط :

۲ دیدگاه

  1. عاطفه می‌گه:

    درگذشت پاکبازبرکت جوذری به خانواده محترم ومردم بندرعباس تسلیت عرض می کنم،روحش شاد

  2. نشاط می‌گه:

    یادت نه تنها در دل و ذهن ما می ماند ای شهید بلکه هر رورز زندگیم را با یاداوری از خودگذشتگی ات به پایان می رسانم،تو شدی اسوه ی زندگی ام .
    خوشا به سعادتت ،روحت شاد آتش نشان.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی