منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۳۲
شناسه خبر: 177926
گروه :خبر
images

فرقه انگیزی و جنگ طلبی آمریکا در جهان و منطقه و حمایت از گروه های افراطی متعدد خصوصا در خاور میانه ، بخاطر شکست دادن ایران است.

این همه تفرقه انگیزی و جنگ طلبی آمریکا در جهان و منطقه و حمایت از گروه های افراطی متعدد خصوصا در خاور میانه ، بخاطر شکست دادن عزم ایران و فشار بر ما بوده که به لطف خدا تا کنون شکست خورده است و بدنبال تجدید حیثیت خود است، لذا با این جدیت بدنبال مذاکرات هستند.

پرونده هسته ای از دیدگاه آمریکا مجالی برای نفوذ در ایران است.هدف آقا از طرح استراتژی نرمش قهرمانانه ،شناخت ماهیت دشمن است . امروزه دو محور اصلی آمریکا در منطقه یعنی اسراییل و عربستان در محاصره می باشند و در تجاوز اخیر عربستان ، همپیمانان قبلی او یعنی مصر و پاکستان و ترکیه با عربستان همراهی نکرده اند.

بنابراین ما باید هوشمندانه در مذاکرات وارد شویم و در صورت رعایت خطوط قرمز نظام و رفع تحریمها از مذاکرات و توافقات حمایت خواهیم کرد و تا کنون نیز اینگونه بوده است و ما نباید تفسیر بیانیه را از زبان آمریکاییها بشنویم .

مذاکرات فقط باید در موضوع هسته ای باشد و توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه چه توافق بشود و نشود امنیت اسراییل تامین نخواهد شد، غرب از  استقلال و استقامت ایران بیم دارد.

 

 

آرش /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است