منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۴
شناسه خبر: 212192
گروه :خبر
image339903
 

پست جدید بذرپاش در اینستاگرام ؛

دلواپسى وزیر خارجه آمریکا برای انتخابات ایران

مهرداد بذرپاش در آخرین پست اینستاگرامش با بازخوانی صحبت های جان کری ، البرادعی و ظریف ، از احتمال توافقاتی برای انتخابات ریاست جمهوری پرده برداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مهرداد بذرپاش در آخرین پست اینستاگرامش نوشت:

دلواپسى وزیر خارجه آمریکا برای انتخابات ایران
———
کرى در شوراى روابط خارجى آمریکا(١٣٩۴) : اگر به توافق پشت کنیم ،ظریف و روحانى به دردسر می افتند ومعلوم نیست در انتخابات ایران چه اتفاقى خواهد افتاد.
.
ظریف در شوراى روابط خارجى آمریکا(١٣٩٣): اگر این تلاشها بى نتیجه بماند،مردم ایران در ١۶ماه آینده وقت خواهند داشت به عملکرد ما با آرا خود پاسخ دهند.

ظریف در دیدار باالبرادعى(سال٢٠٠۴ م): بسیارى از کاندیداهاى انتخابات ریاست جمهورى در ایران از شکست مذاکرات ما سود مى برند،آنها موقعیتى در این گفتگوها نمى بینند واز طرفى آنها آدمهاى پرنفوذى هم هستند.
———
آیا همه این صحبتها تصادفى است یا براى انتخابات ایران هم توافقى درمیان بوده است!!!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند