منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
شناسه خبر: 271618
گروه :خبر
image609133

این اظهار نظر دلبخواهی از سوی روحانی در حالی است که او در جمع فرمانداران و استانداران برای توصیه های انتخاباتی سخن می گوید و اگر این سخنرانی بیان مکنون قلبی مجری انتخابات اگر این سخنرانی بیان مکنون قلبی مجری انتخابات باشد در واقع هشداری است برای توجه بیشتر ناظرین بر انتخابات و شورای نگهبان.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، رئیس جمهور روحانی به عنوان مجری انتخابات برخلاف قانون سلیقه شخصی و جناحی خود را برای ترکیب مجلس آتی اعلام کرد.

 

وی که در جمع فرمانداران و استانداران سراسر کشور سخن می گفت اعلام کرد که به عنوان دولت اعتدال دلمان! می خواهد معتدل ها به مجلس برود…

 

این اظهار نظر دلبخواهی از سوی روحانی در حالی است که او در جمع فرمانداران و استانداران برای توصیه های انتخاباتی سخن می گوید و اگر این سخنرانی بیان مکنون قلبی مجری انتخابات اگر این سخنرانی بیان مکنون قلبی مجری انتخابات باشد در واقع هشداری است برای توجه بیشتر ناظرین بر انتخابات و شورای نگهبان..

 

کنایه روحانی به اصلاح طلبان با تشبیه آنها به یک اقلیت 7 میلیونی

 

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود در اظهاراتی غیر متعارف، علی رغم اینکه چهره های اصلی اصلاح طلبان تایید صلاحیت شده اند، اعلام می کند که مجلس نباید خانه یک جناح باشد فارغ از اظهار نظر های شبهه آفرین روحانی، او دلخوری خود از اصلاح طلبان را با تشبیه آنها به اقلیتهای دینی که برای مجلس سهمیه یک یا دو نماینده دارند جبران کرد و جمعیت اصلاح طلبان را 7 میلیون نفر تخمین زد!

 

وی گفت: همان طورکه یک اقلیت دینی در مجلس کرسی دارد یک جناح 7 یا 10 میلیونی هم باید نماینده داشته باشد.. (مقایسه اصلاح طلبان به یک اقلیت جمعیتی، نشان می دهد که منظور روحانی همهدجمعیت مردم متمایل به اصلاح طلبان است نه تعداد رای دهندگان در انتخابات) تحلیل این سخنان روحانی شاید تلاش برای بیرون آمدن از زیر دین آرایی باشد که اصلاح طلبان ادعا میکنند از سبد آنها به روحانی تعلق گرفته است و روحانی یک رئیس جمهور همیشه مدیون به لیدر های اصلاح طلب وبه عبارتی معاون اول کابینه هاشمی است. بدین ترتیب رئیس جمهور می خواهد با مشخص کردن اندازه های اصلاحطلبان، قلمرو آنها برای مطالبه گری از دولت و فخر فروشی به کابینه اش مشخص کند.

 

شاید نامه حزب اعتدال و توسعه به عنوان حزب متبوع روحانی به شورای اصلاح طلبان و اعلام عدم ارائه لیست مشترک با آنها هم در همین راستاست و روحانی تصمیم گرفته است قبل از انتخابات ریاست جمهوری خودش را محک بزند..

 

سعید لیلاز عضو کارگزاران نیز در روزهای گذشته اعلام کرد که روحانی به دلیل کسر شان دانستن حضور خود در جلسه ای که خودش رئیس نیست! به مجمع تشخیص نمی رود… این یعنی همان فوبیای روحانی از برچسب “یک رئیس جمهور غیر مستقل”

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند