منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
شناسه خبر: 215666
گروه :خبر
images

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان با اشاره به قطعی پله برقی در سطح شهر گفت:یکی از دلایل عمده این قضیه استفاده نابه جای شهروندان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، برخی از مخاطبان گویا این هستنند که پله برقی عابر پیاده شهر بندرعباس خراب است بعد از چندین سال راه سازی و افتتاح آن هم اکنون به دست فراموشی سپرده شده اند.
یکی از شهروندان در این رابطه می گوید : پله های برقی در  حال حاضر حکم پله ثابت را دارد  و عابرین مجبورند برای گذر از خیابان  چند ها متر جلوتر روند تا بتواند از خیابان رد شوند.
شهرام  دانشجویی رشته  برق  افزود : مجبوریم در طول مسیر روزانه خود بارها از پله ها پایین و بالا بروند وقتی جویای این مسئله می شویم هیچ کس پاسخگو نمی باشد.

 

استفاده نابه جا و مرغوب نبودن سیستم های پله برقی
رسول دهقانی دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان  با اشاره به قطعی پله برقی در سطح شهر گفت:یکی از دلایل عمده این قضیه استفاده نابه جای شهروندان است.
وی تاکید داشت:با توجه به این سیستم ها از جنس خوبی برخوردار نبوده اند و چندین بار آنها را تعمیر شده اند ولی باز جوابگو نبوده است.
دهقانی خاطر نشان کرد: در برنامه هایمان است که این سیستم ها کامل عوض شوند و از جنس مرغوب تری خریداری شود.

 

راه اندازی پله برقی ها در آخر ماه جاری
پرویز سالاری عضو شورای اسلامی  با اشاره به خرابی پله برقی های در سطح استان افزود:متاسفانه در دوره شهردار قبلی پیمانکاری که در نظر گرفته شده بودند برای این تاسیسات عملکرد خود را به خوبی انجام نداده است.
وی اظهار کرد: هم اکنون این موضوع در دست بررسی است و حکم پیمان کار آمده است برای رسیدگی این مشکل کنند.
سالاری خاطر نشان کرد:راه اندازه ی پله ها انشاالله دراین ماه اجرا خواهد شد و این کار را بر عهده مسئول خدمات شهری آقای رنجبر داده ایم.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد