منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: 304328
گروه :خبر
13921001000032_PhotoA

پس از انتشار برخی اخبار درباره ایجاد صفحاتی در شبکه‌های اجتماعی منسوب به حجت الاسلام والمسلمین ناطق‌نوری، دفتر وی با صدور اطلاعیه‌ای این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از انتشار برخی اخبار درباره ایجاد صفحاتی در شبکه‌های اجتماعی منسوب به حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق نوری، دفتر ناطق نوری اطلاعیه‌ای صادر کرد.
این اطلاعیه بدین شرح است:
در پی راه اندازی صفحاتی در شبکه‌های اجتماعی با ادعای داشتن نسبت با حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری یا حتی به نام وی، بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند که مشاور الیه در هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی حضور نداشته، لذا مسئولیتی در قبال مطالب مندرج در این صفحات را ندارند.
بدیهی است مسئولیت قانونی درج مطالب در صفحاتی به نام وی یا عناوین دیگر از قبیل حامیان، دوستداران و… بر عهده مؤسسین این صفحات بوده و در صورت اقداماتی چون جعل عنوان و نشر اکاذیب تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است